بيوگرافی لیلا بلوکات

6 سال پیش
عکس اینستاگرام لیلا بلوکات
Rate this post

بيوگرافی لیلا بلوکات همراه با جزئيات و حاشيه ها و عکس ها و تصاوير اينستاگرام

لیلا بلوکات متولد چهارم آذرماه ۱۳۶۰ در شهر تهران است.

زندگینامه لیلا بلوکات

بيوگرافی لیلا بلوکات

خانواده لیلا بلوکات متشکل از پدر و مادر و ۴ فرزند است. او دو خواهر ( نوشا بلوکات و میترا بلوکات ) و یک برادر دارد. تحصیلاتش با شغلش مرتبط نیست و در رشته فرش تا مقطع کارشناسی تحصیل کرده است. از کارهای لیلا بلوکات می‌توان به نقش نفرتیتی در سریال یوسف پیامبر اشاره کرد. به خاطر علاقه به بازیگری در دوران دبیرستان برای ثبت نام در هنرستان صدا و سیما اقدام کرده است که به دلیل پر بودن اغلب کلاس های هنری مجبور شده است در رشته فرش تحصیلاتش را ادامه دهد. در دوران دانشجویی در کلاس های بازیگری افراد معروف در این زمینه مثل امین تارخ و زنده یاد حمید سمندریان شرکت کرده است و در سال ۱۳۷۷ با تئاتر کار هنری اش را آغاز کرده است. د رهمین سال در سریال روزهای زندگی بازی کرد. بازی در سریال یوسف پیامبر باعث معروف شدن و شهرت این بازیگر جوان شد. نکته جالب در بیوگرافی لیلا بلوکات این است که در سریال یوسف پیامبر قرار بوده نقش زلیخا را بازی کند که به دلیل سانحه رانندگی ، کتایون ریاحی برای این نقش انتخاب شد. جالب است بدانید که لیلا بلوکات یک موسسه خیریه هم با نام مهر دارد. همچنین او در کارهای خیر همیشه پیش قدمن بوده است و در حال حاضر سرپرستی ۸ کودک معلول که متشکل از ۶ دختر و ۲ پسر هستند را به عهده دارد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی سیه‌نا تیگی گیلری

حاشيه ها

شایعه عمل های زیبایی
طبق شایعه های فضای مجازی لیلا بلوکات چند عمل زیبایی انجام داده است خودش به این شایعه واکنش نشان داد. او در جایی گفته است حتی برخی از کارگردان ها هم تصور می کنند صورت من کاملا عملی است و هیچ کدام از اعضای صورتم طبیعی نیستند. دلیل اینکه در مورد عمل های زیبایی اینقدر مورد قضاوت قرار می گیریم این است که بینی ام کوچک است و گونه هایم نیز کمی برجسته هستند. او در ادامه گفت قسم می خورم حتی یک بار هم از جراحی زیبایی و تزریق ژل استفاده نکرده ام.

ازدواج
موضوع ازدواج در اولویت زندگی امروز من نیست، هر چند معتقدم ازدواج از موضوعاتی نیست که روی آن برنامه ریزی خاصی داشت و گاهی ناخودآگاه افراد را درگیر خودش می کند.

ورزش حرفه ای
من به شدت در ورزش فعال هستم، از اعضای ثابت تیم والیبال هنرمندانم و سوارکاری را به طور حرفه ای انجام می دهم، البته والیبال را از نوجوانی دنبال می کردم.

جراحی زیبایی نداشته ام
من بارها به خاطر بینی کوچک و گونه برجسته ام مورد قضاوت قرار گرفتم، حتی اغلب کارگردان ها فکر می کنند هیچ جای صورتم مال خودم نیست ! اما قسم میخورم حتی یک بار جراحی یا تزریق ژل نداشته ام.

مراسم خیریه لیلا بلوکات
خانوم بلوکات موسس خیریه مهر لیلا است، هدف این موسسه کمک به بیماران ام اس، سندروم دان، مبتلا به سرطان و بچه های بی سرپرست و معلول می باشد. لیلا بلوکات می گوید از دوران کودکی عاشق کمک کردن به دیگران بودم، یادمه در دوران دبیرستان متوجه شدم فردی برای تهیه جهیزیه دچار مشکل است در آن مقطع از همکلاسی ها، دوست و آشنا پول جمع کردم و برای آن فرد جهیزیه خریدم. لذت این کمک به قدری برایم شیرین بود که تصمیم گرفتم به شکل جدی تر وارد این حوزه شوم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی رولند امریش

فعاليت های هنری لیلا بلوکات

سینما
آس و پاس (فیلم ۱۳۹۴)
دراکولا(۱۳۹۴)
پنج ستاره (۱۳۹۲)
آینه شمعدون (۱۳۹۱)
عملیات مهد کودک (۱۳۹۱)
جیب بر خیابان جنوبی (۱۳۹۰)
آقا یوسف (۱۳۸۹)
اخراجیها ۲ (۱۳۸۷)
اخراجیها (۱۳۸۵)
ابراهیم خلیل‌الله (۱۳۸۴)

تلویزیون
زمانی برای عاشقی (۱۳۹۲)
شوخی با ستارگان (۱۳۹۲)
و خدا زن را آفرید (۱۳۹۲)
راز پنهان (۱۳۹۱)
سایه روشن ۱۳۹۰ آرش معیریان
خسته دلان (۱۳۸۸)
یوسف پیامبر (۱۳۸۷)
عملیات پایتخت (۱۳۸۷)
روز رفتن (۱۳۸۵)
روزهای زندگی (۱۳۷۸–۱۳۷۷)
آسمان همیشه ابری نیست (۱۳۸۹، سعید عالم‌زاده)
سرزمین خاکستری (۱۳۷۹، مرتضی هرندی)

تئاتر
آواز پر جبرئیل (محسن معینی) تهران، تالار اندیشه؛ خرداد ۱۳۹۴ (بازیگر)
نمایش شکار مرغابی (حمیدرضا قطبی) تهران، تماشاخانه ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی؛ خرداد ۱۳۹۵ (بازیگر)
نمایش خانه عروسک (جواد مولانیا) تهران، فرهنگسرای نیاوران، سالن خلیج فارس؛ آذر و دی ۱۳۹۴ (بازیگر)
نمایش رام کردن مرد سرکش (بهرام تشکر) تهران، پردیس سینمایی کوروش – سالن البرز؛ تیر و مرداد ۱۳۹۴ (بازیگر)
نمایش روز سیاووش (شکرخدا گودرزی) تهران، تماشاخانه سنگلج؛ اردیبهشت و خرداد ۱۳۹۲ (بازیگر)

عکس ها و تصاوير اينستاگرامی بيوگرافی لیلا بلوکات
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه