بیوگرافی دنیل ارزانی

6 سال پیش
بیوگرافی دنیل ارزانی
Rate this post

بیوگرافی دنیل ارزانی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی
بازیکنی که چندی پیش مورد توجه رسانه های معتبر استرالیایی قرار گرفت و تکنیک منحصر به فرد او باعث شد برنامه های ویژه ای برای معرفی این بازیکن

با استعداد در رسانه های استرالیایی تولید شود . با توجه به توجه ویژه کارلوس

کیروش ، سرمربی تیم ملی ایران به بازیکنان دورگه ایرانی که در لیگ های خارجی مشغول به بازی کردن هستند .

زندگینامه دنیل ارزانی

بیوگرافی دنیل ارزانی

شروع فعالیت ورزشی

دنیل ارزانی ( Daniel Arzani ) نام بازیکن ایرانی الاصلی است که در پست هابک میانی بازی می کند و با ۱۹ سال سن مورد توجه مربیان تیم زیر ۲۳ ساله های استرالیا هم قرار گرفت . او مورد توجه و تمجید سرمربی ملبورن سیتی هم قرار گرفته و برای این تیم هم بازی کرده است.
دنیل متولد ۴ ژانویه ۱۹۹۹ در سیدنی استرالیا است . قد او ۱٫۷۵ سانتی متر و وزنش ۷۳ کیلوگرم است ، مشخصاتی که در کنار قدرت بازیسازی و با قدرت رهبری ، از او یک بازیکن پلی میکر ساخته است . در کنار بازیسازی ، تکنیک ناب ایرانی ، پاس های خوب و کنترل توپ مناسب از مشخه های این بازیکن جوان است . گفته می شود او در سنین کودکی زیر نظر الکس فرگوسن ، سرمربی افسانه ای تیم منچستریونایتد آموزش دیده و این تجربه بزرگ در شکوفا شدن توانایی های او تاثیر بسزایی داشته است .

حاشیه ها

مورد توجه واقع شدن توسط رسانه های دنیا

رسانه های استرالیا از او به عنوان ” پدیده خیره کننده در فوتبال جهان ” یاد کرده اند و امیدوار هستند او تیم ملی استرالیا را برای بازی کردن در سطح ملی انتخاب کند . حال باید دید کیروش علاقه ای به این بازیکن با استعداد دارد یا خیر . البته برای این کار باید سریعتر اقدام شود چرا که دنیل برای تیم زیر ۲۳ سال استرالیا بازی کرده است و ممکن است خیلی زود مورد توجه سرمربی تیم ملی استرالیا هم قرار بگیرد و از او برای بازی در این تیم دعوت شود .

مطلب مرتبط:  بیوگرافی آلوارو آربه‌لوآ

عملکرد مناسب در لیگ استرالیا

دنیل آرزانی ، در فصل ۲۰۱۴–۲۰۱۵ برای تیم FFA CoE 20 بازی انجام داد و ۲ گل به ثمر رساند . در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ در ۱۸ سالگی به تیم جوانان ملبورن سیتی منتقل شد و در ۶ بازی که انجام داد ۱ گل به ثمر رساند ، علمکرد خوب او در تیم جوانان ، سرمربی ملبورن سیتی را متقاعد کرد تا به تیم اصلی دعوتش کنم . تا به حال ۱۳ بازی برای تیم اصلی ملبورن سیتی انجام داده و ۱ گل هم به ثمر رسانده است . در ضمن اون ۷ بازی برای تیم ملی زیر ۱۷ سال استرالیا ، ۱ بازی برای تیم زیر ۲۰ سال و ۱ بازی هم برای تیم زیر ۲۳ ساله های استرالیا انجام داده است .

طبق آمار اعلام شده از سایت تیم ملبورت سیتی ،

دنیل در ۷ بازی که در این فصل برای این تیم انجام داده است ،

۱۳۳ پاس ارسال کرده است که ۱۰۴ تای آنها موفق و سالم بوده است ،

این یعنی ۷۸٫۲ % پاسهای او سالم بوده بوده است و در هر بازی به

طور متوسط ۳۵٫۷ پاس از طرف او به دیگر بازیکنان داده شده ، که

برای بازیکنی در این سن آمار خوبی به شمار می رود .

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی دنیل ارزانی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه