بیوگرافی والتر رودلف هس

11 ماه پیش
بیوگرافی والتر رودلف هس

بیوگرافی والتر رودلف هس به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 در زندگینامه والتر رودلف هس اینگونه آمده است که :والتر در ۱۷ مارچ سال ۱۸۸۱ در شهر فراونفلد سوئیس دیده به جهان گشود. پدر والتر رودلف به علم علاقه مند بود و از کودکی والتر را به فراگیری علم تشویق میکرد. پدرِ والتر برای تشویق پسرش، در آزمایشگاه فیزیک به همراه وی دست به انجام آزمایش های ساده علمی میزد تا به فراگیری پسرش کمک کند و همین موضوع باعث علاقه مند شدن والتر به علم و انجام آزمایش های علمی بسیار شد.

زندگینامه والتر رودلف هس

بیوگرافی والتر رودلف هس

زندگی شخصی

والتر تحصیلات پزشکی را در سال ۱۸۹۹ در دانشگاه لوزان سوئیس آغاز نمود و بعد از آن به دانشگاه برلین و دانشگاه زوریخ آلمان رفت تا تحصیلات پزشکی خود را تکمیل نماید و سرانجام در سال ۱۹۰۶ توانست مدرک پزشکی از دانشگاه زوریخ دریافت کند. والتر رودلف سال ۱۹۰۷ مجدداً وارد دانشگاه زوریخ شد تا دوره تخصص خود را برای رشته چشم پزشکی زیر نظر دکتر اتو هاب سپری کند. تا سال ۱۹۱۲ دکتر والتر رودلف هس در یک مرکز تحقیقاتی خصوصی زیر نظر دکتر هاب فعالیت می نمود و سپس به دانشگاه زوریخ رفته و زیر نظر دکتر جاستوس گاول در خصوص جریان خون در بدن انسان به تحقیق پرداخت.

سال ۱۹۱۶ دکتر جاستوس گاول بازنشست شد و دکتر والتر رودلف هس به عنوان جانشین وی انتخاب شد و سال ۱۹۱۷ نیز به مقام استاد تمام در دانشگاه زوریخ منسوب گردید. دکتر والتر رودلف هس تا زمان بازنشستگی یعنی سال ۱۹۵۱ در این دانشگاه باقی ماند. در دهه‌ ی ۱۹۳۰ دکتر والتر رودلف هس شروع به تحقیق و نقشه برداری از بخش‌ هایی از مغز گربه کرد که ارگان‌ های داخلی بدن گربه را کنترل می‌ کردند و برای اینکار الکترودهایی ساخت که می‌ توانستند مناطق خاصی از مغز حیوان را تحریک کنند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کنراد امیل
تحریک مغز گربه

این تحقیقات به او کمک کرد تا بخش های خاصی از مغز که رفتارهای خاصی را کنترل می‌ کردند را مشخص کند. در خلال این تحقیقات، دکتر والتر رودلف هس دریافت که به کمک دستگاه هایی که ساخته است می تواند مغز گربه را تحریک و وادار به خواب کند و سپس این آزمایش را روی پسر خود نیز انجام داد اگرچه تحقیقات دکتر والتر رودلف هس در آغاز با مخالفت‌ های بسیاری روبرو شد اما بعدها نتایج آن تأیید شد.

تحقیقات دکتر والتر رودلف هس روی مغز انسان باعث شد تا بخش‌ های از مغز انسان که می‌ توانستند ارگان های داخلی بدن را کنترل کنند مشخص شود. به واسطه همین تحقیقات سال ۱۹۵۱ دکتر والتر رودولف هس مفتخر به دریافت جایزه نوبل پزشکی شد.
دکتر والتر رودولف هس سرانجام در تاریخ ۱۲ آگست سال ۱۹۷۳ در سن ۹۲ سالگی دیده از جهان فروبست.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی والتر رودلف هس
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه