بیوگرافی دمی لواتو

4 سال پیش
بیوگرافی دمی لواتو
4.4/5 - (37 امتیاز)

بیوگرافی دمی لواتو به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 او متولد سال ۱۹۹۲ بوده و امروز ۲۵ ساله می‌شود. او که در نیومکزیکو به دنیا آمده در واقع نژادی مکزیکی، ایرلندی، ایتالیایی دارد. مادرش یک چیرلیدر و خوانندهٔ سبک کانتری بوده و پدرش در سال ۲۰۱۲، یعنی ۸ سال پس از جدایی از مادرش درگذشته است.

زندگینامه دمی لواتو

بیوگرافی دمی لواتو

زندگی شخصی

او به همین خاطر گرسنگی می‌کشید و هر چیزی که می‌خورد را بالا می‌آورد. به این روال در طول شش ماه، ۱۵ کیلو وزن کم کرد. او می‌گوید: «من روزی ۶ بار بالا می‌آوردم. مادرم نگرانم بود؛ ولی چون من در دوران بلوغ بودم، او فکر می‌کرد که دلیل لاغر شدنم همین است»
دمی می‌گوید که زورگویی بچه‌های مدرسه به او آنقدر زیاد بود که او از مادرش خواست که در خانه به او درس بدهد. او دیپلمش را در ژوئیه ۲۰۰۹ از طریق مدرسهٔ خانگی گرفت.

بعد از آن دمی یک سخنگو بر ضد زورگویی در انجمن PACER شد و در برنامهٔ America’s Next Top Model و در شبکهٔ CNN درباره‌ی این موضوع صحبت کرد.

بارنی و دوستان

پس از بارنی و دوستان، او به خاطر بازی در نقش اول فیلم کمپ راک معروف شد و بعد از آن با بازی در سریال سانی با یک شانس و فیلم برنامهٔ حفاظت از پرنسس در سال ۲۰۰۹، شهرتش دوچندان شد.

او به عنوان یک هنرمند تک خوان، اولین آلبوم خود را در سال ۲۰۰۸ و تحت عنوان فراموش نکن عرضه کرد. این آلبوم در هفتهٔ اول ۸۹۰۰۰ نسخه فروش رفت و درکل در آمریکا ۵۰۰۰۰۰ کپی از آن به‌فروش رسید. او گفته بود که این آلبوم را فقط در ۱۰ روز ضبط کرده است. دمی دومین آلبوم خود تحت عنوان دوباره اینجا رسیدم را در سال بعد یعنی ۲۰۰۹ عرضه کرد که در هفتهٔ اول ۱۰۸۰۰۰ نسخه از آن بفروش رسید. آلبوم سوم او به نام شکسته نشده هم در سال ۲۰۱۱ و آلبوم چهارمش به نام دمی در سال ۲۰۱۳ عرضه شد. اولین تک آهنگ از این آلبوم، آّهنگ پرفروش حمله‌ی قلبی می‌باشد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی بهراد خرازی

دمی لواتو در سال ۲۰۱۲ به عنوان یکی از داوران Xfactor در مسابقه حضور داشته. آخرین آلبوم این خواننده به نام confident یا مطمئن هم در سال ۲۰۱۵ منتشر شده و موفق به دریافت جواز پلاتین برزیل شده است.

فیلم‌ها
کمپ راک(۲۰۰۸)
کنسرت سه بعدی برادران جوناس (۲۰۰۹)
برنامهٔ حفاظت ار پرنسس(۲۰۰۹)
کمپ راک ۲(۲۰۱۰)

سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی

بارنی و دوستان بارنی
فرار از زندان
Split Ends
As the bell rings
Just Jordan
Jonas brothers: living the dream
Studio DC: almost live
Disney channel Games 2008
Disney channel’s Totally New Year 2008
Sonny with a chance
Extreme makeover: Home edition
آناتومی گری
America’s next top model
پابه پای خانوادهٔ کارداشیان
MTVs New Year ’s Eve
مستند دمی لواتو: قوی بمان
Demi levato: give your heart a break
Punkd
اکس فکتور
Born to be: Demi Levato
جوایز برگزیدهٔ نوجوانان
This is how I made it
گلی
زولندرز

جوایز:
دمی لواتو تا به اینجا حدود ۵۱ جایزه و ۹۷ نامزدی از جشنواره‌های مختلف کسب کرده و یکی از شاخص‌ترین آنها جایزهٔ قانون شکن در سال ۲۰۱۵ و به علت موفقیت و پرطرفدار بودن آلبوم Confident بوده است.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی دمی لواتو
4.4/5 - (37 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه