بیوگرافی دیوید برن

1 سال پیش
بیوگرافی دیوید برن

بیوگرافی دیوید برن به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 دیوید برن (انگلیسی: David Byrne؛ زادهٔ ۱۴ مهٔ ۱۹۵۲) یک موسیقی‌دان اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۱۹۷۴ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است.

زندگینامه دیوید برن

بیوگرافی دیوید برن

زندگی شخصی

از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته‌است می‌توان به اینجا باید همان‌جا باشد، لولو روی پل اشاره کرد.

وی همچنین برنده جوایزی همچون جایزه اسکار بهترین موسیقی فیلم شده‌است.

موسیقی چطور کار می‌کند تاریخچه‌ی موسیقی را از زمان باستان تا امروز بررسی می‌کند. دیوید برن با نگاه فردی از درون جریان، وجوه مختلف موسیقی عامه‌پسند، تاریخ موسیقی، اطلاعات تخصصی و زندگی حرفه‌ایش در گروه موسیقی موج نوی تاکینگ هِدز را شرح می‌دهد.

دیوید برن؛ هنرمندی با اصالت اسکاتلندی عضو تالار مشاهیر راک‌اندرول و بنیا‌ن‌گذار گروه موسیقی تاکینگ‌هدز است. او برنده‌ی جایزه‌های زیادی از جمله اسکار و گلدن‌گلوب بوده و کتاب‌های خاطرات دوچرخه و گناه‌های جدید از آثار او است.

با گوش دادن به کار های دیوید برن از یک استاد واقعی یاد می‌گیرید که موسیقی چطور کار می‌کند. ستاره‌های راک زیادی راجع به دوران کاری‌شان کتاب نوشته‌اند اما قبلا هیچ‌‌وقت یک ستاره‌ی راک راجع به جزئیات صنعت موسیقی ننوشته بود. اما این اتفاق افتاد و این کپسول راجع به نوشتن ترانه تا ضبط کردن آهنگ، از زمان نِئاندِرتال‌ها تا آهنگ‌های پرمخاطب امروزی را توضیح می‌دهد و شما می‌توانید پشت‌صحنه‌ی دنیای موسیقی را بشنوید.

در خواهید یافت که چطور صدای ترافیک بر آواز پرنده‌ها تاثیر می‌گذارد و چطور موسیقی از پیرامون ما الهام می‌گیرد. در خواهید یافت که چرا بعضی از کلوب‌ها صحنه‌ی موسیقی‌های پرجنب‌وجوش می‌شوند و بعضی هم سراغ موسیقی‌های گمنام می‌روند. و در نهایت، راجع به قدرت اجتماعی موسیقی خواهید شنید؛ این‌که چطور حتی می‌تواند درصد جرم و جنایت را کم کند و یا جوان‌ها را از قعر فقر بیرون بکشد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی میثم کمالی
آلبوم ها

Rei Momo (1989)
The Forest (1991)
Uh-Oh (1992)
David Byrne (1994)
Feelings (1997)
Look into the Eyeball (2001)
Grown Backwards (2004)
American Utopia (2018)
Collaborative albums

My Life in the Bush of Ghosts (with Brian Eno) (1981)
Everything That Happens Will Happen Today (with Brian Eno) (2008)
Love This Giant (with St. Vincent) (2012)
Music for “The Knee Plays” (score for Robert Wilson) (1985)

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی دیوید برن
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه