بيوگرافی گلاره عباسی

6 سال پیش
عکس اینستاگرام گلاره عباسی
Rate this post

بيوگرافی گلاره عباسی همراه با جزئيات و حاشيه ها و عکس ها و تصاوير اينستاگرام

گلاره عباسی (متولد ۲۹تیرماه ۱۳۶۲ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون و از دانش آموختگان کلاس‌های امین تارخ می‌باشد. وی همچنین فارغ‌التحصیل تئاتر از دانشکده هنر و معماری است.

زندگینامه گلاره عباسی

بيوگرافی گلاره عباسی

گلاره عباسی بازیگر جوان کشورمان یک خواهر دارد که کارشناس تغذیه هست خود او از سال ۸۲ به بازیگری پرداخته است و بازیگری را در کلاس های آزاد امین تارخ آموزش دیده است. گلاره عباسی با بازی در فیلم سینمایی یک گزارش واقعی وارد عرصه بازیگری در سینما شد. یک گزارش واقعی فیلمی به کارگردانی داریوش فرهنگ سال ۱۳۸۷ است. مهدی دل خواسته برنده تندیس بهترین عکس از چهاردهمین جشن خانه سینما برای فیلم یک گزارش واقعی شده است. گلاره عباسی در سال ۱۳۹۰ در فیلم سینمایی اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیکترند به کارگردانی نرگس آبیار به ایفای نقش پرداخت. فیلم سینمایی اشیا از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیکترند به کارگردانی نرگس آبیار در جشنواره بین المللی فیلم زنان فرانسه نمایش داده شد و گلاره عباسی بازیگر به عنوان نماینده این فیلم سینمایی در فرانسه حضور یافت. گلاره عباسی در فیلم شیار ۱۴۳ در کنار خانم مریلا زارعی به عنوان خواهر یک رزمنده که به خوبی از پس لهجه کرمانی و نقش اش برآمده است کاملا قابل تحسین هست. او با بازی در سریال شیدایی در میان مردم شناخته شد و به شهرت رسید. بازیگر جوان کشورمان در رمضان ۹۳ هم در سریال مدینه شبکه اول سیما نقش بیتا مشفق را در کنار مهرداد صدقیان ایفا کرد که به خوبی توانست از پس این نقش خاکستری نیز برآید.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی جک رینور

حاشيه ها

ازدواج
گلاره عباسی در ۲۵ تیر ماه ۹۴ خبر ازدواج خود را با متن زیر رسانه ای کرد: به نام پرودگارمون اغاز مي كنيم زندگي مشتركمون را.تا در كنار هم جوان تر شويم و عميق تر …..و اميد است كه همراه ما در اين پيوند صداقت باشه و شرافت، با دعای خير شما مردم خوب وطنم. گلاره عباسی با شخصی بنام ادیب راد ازدواج کرده است.

عمل زیبایی نکردم
من اگر بازیگر هم نمیشدم عمل زیبایی انجام نمیدادم چون خودم چهره های بدون عمل زیبایی و آرایش را دوست دارم.

تفریح با خانواده
جدا از كتاب و فیلم كه معمولا همراه ماست و بخشی از كار ما هم به حساب می‌ آید، موسیقی را هم خیلی دوست دارم و كارهای مهدی یراحی و محسن چاوشی را دوست دارم و گوش می‌ دهم. اما مهم‌ترین تفریح من وقت گذراندن با خانواده است.

فعاليت های هنری گلاره عباسی

فیلم های سینمایی
۲۴ سپتامبر – ۱۳۹۴
نفس – ۱۳۹۴
شیار ۱۴۳ – ۱۳۹۲
مجنون لیلی – ۱۳۸۶
اشیا از آنچه در آینه می‌ بینید به شما نزدیکترند – ۱۳۹۱
یک گزارش واقعی – ۱۳۸۷
صدای پای خدا
شب سال نو
پلکان
غریبه ها

سریال های تلویزیونی
همه بچه‌ های من – ۱۳۷۸
کتاب‌ فروشی هدهد – ۱۳۸۵
ترانه مادری – ۱۳۸۷
در چشم باد – ۱۳۸۸
بچه‌ ها نگاه می‌ کنند – ۱۳۸۹
نون و ریحون – ۱۳۸۹
شیدایی – ۱۳۹۰
تکیه بر باد – ۱۳۹۱
مهرآباد – ۱۳۹۲
مدینه – ۱۳۹۲
کیمیا – ۱۳۹۴
برادر نازی – ۱۳۹۵

نمایش خانگی
شهرزاد

مطلب مرتبط:  بیوگرافی سید احمدخان ساوه‌ای
عکس ها و تصاوير اينستاگرامی بيوگرافی گلاره عباسی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه