بیوگرافی ندا جناب

1 سال پیش
بیوگرافی ندا جناب

بیوگرافی ندا جناب به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 ندا جناب متولد ۲۳ فروردین ۱۳۵۹ در اصفهان از تهیه کنندگان و مجریان شبکه تلویزیونی من و تو است و برنامه منوتو پلاس را اجرا می کند. او دانش آموخته کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه آزاد نجف آباد است و اکنون در رشته علوم رسانه تحصیل می کند.

زندگینامه ندا جناب

بیوگرافی ندا جناب

زندگی شخصی

وی پس از اتمام دوره دبیرستان و رسیدن به سن ۱۸ سالگی در دانشگاه نجف آباد اصفهان قبول شد و در رشته حقوق تحصیل کرد و پس از اخذ مدرک کارشناسی حقوق تصمیم گرفت در رشته ادبیات رسانه تحصیل کند و توانست مدرک لیسانس علوم رسانه را هم دریافت کند.

علاقه به بازیگری

وی از نوجوانی علاقه زیادی به مجری گری و بازیگری داشت و در دوران دانشگاه با گروه های فیلمبرداری همکاری می کرد.

ازدواج وطلاق

ندا جناب در ایران یکبار ازدواج کرده است و صاحب دختری بنام نیکی است اما این ازدواج دوام نمیاورد و او بعد از طلاق به خارج از کشور مهاجرت می کند ندا جناب اوایل ازدواج خود را مخفی نگه میداشت اما بعد از گذشت مدتی عکس هایی از دخترش را در شبکه ای اجتماعی منتشر کرد.

از طپش تا من و تو
شبکه طپش و بی بی سی فارسی اولین مکان هایی بود که او در آنها به عنوان مجری مشغول به کار شد و سرانجام مجری شبکه من و تو شد که بسیاری از مخاطبان شبکه من و تو بخاطر ندا جناب این برنامه را تماشا می کنند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی صدف طاهریان

ندا جناب مجری من و تو پلاس
من و تو پلاس یک مجله تلویزیونی است که از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۱۹:۰۰ به وقت ایران به صورت زنده و مستقیم پخش می شود. در این برنامه یک ساعته خبرهای داغ و متنوع از سراسر دنیا مطرح میشود.

مورد علایق ندا جناب
ندا جناب : از بازیگری شهاب حسینی خیلی خوشم میاد و ایشون را بازیگر توانمندی میدانم و همیشه کارهایش را دنبال می کنم و از خوانندگان هم از صدای بابک جهانبخش خیلی خوشم میاد و از طرفدان پروپا قرص ایشون هستم.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی ندا جناب
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه