بیوگرافی رزا آرایش

3 سال پیش
بیوگرافی رزا آرایش
5/5 - (1 امتیاز)

بیوگرافی رزا آرایش به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 رزا آرایش بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.

زندگینامه رزا آرایش

بیوگرافی رزا آرایش

زندگی شخصی

رزا آرایش متولد ۱۳۴۶ در تهران، فارغ‌التحصیل مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی پس از گذراندن یک دوره شش‌ماهه بازیگری در تالار محراب فعالیت هنری را آغاز کرد. نخستین تجربه او بازی در فیلم «مسافر غریب» به کارگردانی یوسف جمادی عرب بود. از دیگر فعالیت‌های او می‌توان به بازی در نمایش و مجموعه سریال‌های تلویزیونی اشاره کرد.

وی در خصوص سالها دوری خود از عرصه بازیگری گفت: واقعیت امر تا امروز نمی دانم که پشت پرده سینما چه می گذرد که من کنار گذاشته شده ام. پیشنهاد داشته ام اما بعد از آن دیگر هیچ تماسی از عوامل فیلم با من گرفته نشده است و نمی دانم چرا این اتفاقات می افتد.

وی در همین راستا ادامه داد: متاسفانه هیچ ارگانی در سینما وجود ندارد که از آن بپرسیم چرا بیکار شده و کنار گذاشته‌ام. برای بازیگری که عمر و زندگی خودش را پای این هنر گذاشته کنار گذاشته شدن و بیکاری مرگ تدریجیاست.

بازیگر فیلم “مسافر غریب” درباره تکراری شدن بازیگران سینما تاکید کرد: من نمی دانم که امروز بازیگران بر اساس چه ملاکی انتخاب می شوند اما حضور پرکار برخی بازیگران می تواند به دلیل دستمزد کمی باشد که دریافت می کنند. در زمان ما معمولاً برای یک نقش، بازیگر تست می شد تا توانایی وی مشخص شود اما امروز همه پارامترها عوض شده است.

وی با اشاره به بیکاری بسیاری از بازیگران پیشکسوت اضافه کرد:

بسیاری عمر و جوانی خود را در راه بازیگری گذاشته اند و بیکار هستند و از طرفی برخی مشخص نیست چگونه هر سال چندین کار بازی می کنند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی قدرت الله ایزدی

بازیگر فیلم “نیمه پنهان” ادامه داد: در برهه های از زمان به دلایل برخی مشکلات ترجیح دادم کمتر کار کنم اما بعد از آن کمتر دیده شده و کلاً بعد از چند سال فراموش شدم.

آرایش با گلایه از بی مهری سینماگران نسبت به بازیگران پیشکسوت خاطرنشان کرد: یک بازیگر وقتی جلوی دوربین می رود آخرین آرزویش این است که جلوی دوربین بمیرد و من هم آرزویم این است. من نمی فهمم چرا برخی که مستحق این جایگاه نیستند تا این حد در سینما بازی می کنند. امکان ندارد بازیگری خودخواسته بخواهد ازعرصه بازیگری کنار برود زیرا بازیگری انسان را شیفته خود می کند.

فیلم‌شناسی

سینمایی
تردید (۱۳۸۷)
شام عروسی (۱۳۸۴)
آیه‌های زمینی (۱۳۸۲)
رأی باز (۱۳۸۱)
نیمه پنهان (۱۳۸۰)
جان‌سخت (۱۳۷۶)
حرفه‌ای (۱۳۷۵)
مسافر غریب (۱۳۷۲)

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی رزا آرایش
5/5 - (1 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه