بیوگرافی جیم پارسونز

2 سال پیش
بیوگرافی جیم پارسونز
Rate this post

بیوگرافی جیم پارسونز به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 جیمز پارسونز، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «تئوری بیگ بنگ»، فیلم سینمایی «Wish I Was Here» و فیلم سینمایی «ماپت ها» فعالیت داشته است.

زندگینامه جیم پارسونز

بیوگرافی جیم پارسونز

فعالیت هنری

جیمز پارسونز در سال ۱۳۸۶ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در ۲ فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم جیمز پارسونز در این سال، بازیگری در سریال تئوری بیگ بنگ و فیلم Gardener of Eden به کارگردانی Kevin Connolly محسوب می‌شود.

جیمز پارسونز سال ۱۳۸۶ در ۳۴ سالگی در سریال تئوری بیگ بنگ نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. جیمز پارسونز توانست با بازی در سریال تئوری بیگ بنگ تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر جانی گالکی، کیلی کوئوکو، سیمون هلبرگ و کونال نایر بر تجارب او افزود.

جیمز پارسونز علاوه‌بر سریال تئوری بیگ بنگ، سال ۱۳۹۳ در ۴۱ سالگی در فیلم Wish I Was Here نیز بازی کرده است. جیمز پارسونز این‌بار با زاک براف یعنی کارگردان فیلم Wish I Was Here و هنرمندانی چون زاک براف، جوئی کینگ، Pierce Gagnon و کیت هادسون همکاری داشت.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی جیمز پارسونز آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. جیمز پارسونز را باید بیشتر بازیگر سینما بدانیم چرا که ۸۰% آثار وی سینمایی و ۲۰% آثارش تلویزیونی است. در واقع جیمز پارسونز از مجموع ۵ اثری که در کارنامه دارد، در ۴ اثر در سینما با نام‌های فیلم Visions، فیلم Wish I Was Here، فیلم ماپت ها و فیلم Gardener of Eden به ایفای نقش پرداخته و در ۱ اثر در تلویزیون با نام سریال تئوری بیگ بنگ بازی کرده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی خیام وقار کاشانی
فیلم ها

ارتفاعات
۱۰ مورد یا کمتر
باغبان عدن
سال بزرگ
ماپت‌ها
خانه (صداپیشه)
قلب طبیعی
تئوری بیگ بنگ (مجموعه تلویزیونی)
فوق العاده شرور به طرز شوکه کننده ای شیطانی و پست

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی جیم پارسونز
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه