بیوگرافی میلاد کی مرام

6 سال پیش
عکس اینستاگرامی میلاد کی مرام
2.5/5 - (2 امتیاز)

بیوگرافی میلاد کی مرام همراه با جزئیات و حاشیه ها و عکس ها و تصاویر اینستاگرام
متولد ۴ اردیبهشت۱۳۶۵ در بندر انزلی بازیگر سینما و تلویزیون است. او فوق دیپلم الکترونیک و از شاگردان مسعود کیمیایی است. به گفته خودش از شاگردان اول کلاس مسعود کیمیایی است. وی عضو باشگاه والیبال هنرمندان است و طرفدار سرسخت تیم فوتبال زادگاهش ملوان بندر انزلی‌ است. سومین و آخرین فرزند خانواده است و یک خواهر و برادر بزرگ‌تر دارد، این روزها نقش اصلی فیلم تازه کمال تبریزی با عنوان “امکان مینا” را بر عهده گرفته است.

زندگینامه میلاد کی مرام

بیوگرافی میلاد کی مرام

آغاز کار هنری

از کارگری شروع کردم. منِ میلاد کی مرام توی یک رستوران کار می‌کردم، اسمش را هم می‌آورم، رستوران رادان توی یوسف‌آباد و توی جردن هم یک شعبه دارد، شروع کردم به کار کردن. یک‌روز خانم گلاب آدینه را آنجا دیدم، ایشان آمدند خرید کنند و من پشت صندوق بودم، ایشان سفارش دادند و من گفتم من اینم و… و دوست دارم بازی کنم. گفتند من می‌خواهم یک سریال بسازم به اسم خواستگاران، تو می‌توانی بیایی تست بدهی و اگر دوست داشتی یک نقش آنجا بازی کنی. رفتم تست دادم و به‌جای یک نقش ۲۰ نقش متفاوت در آن فیلم بازی کردم. کنار خانم آدینه کار کردن کار کردن برام درس بزرگی بود.

هر کجا که هستم مدیونشان هستم، همان‌طور که مدیون استادم کیمیایی هستم. برای اولین‌بار است که دارم راجع‌به آن حرف می‌زنم و برای آخرین‌بار هم خواهد بود. این.ها را می‌گویم برای اینکه بدانید یک شبه به اینجا نرسیده‌ام. خیلی اتفاقات عجیبی بود و من شب‌ها تا صبح توی خیابان راه می‌رفتم، چون حتی جا برای خوابیدن هم نداشتم… کنار تئاتر شهر. تازه اوایل اتوبوس واحد بود، همان اتوبوس‌هایی که از راه آهن تا تجریش می‌آمد، با یکی دوست شده بودم و شب‌ها ته اتوبوسش می‌خوابیدم، هنوز هم هست، می‌توانم یک.روز بیاورمش جلوی دوربین و حرف بزند. می.رفتم توی اتوبوسش تا شب صبح شود و بروم سر کار، یا توی همان رستورانی که کار می‌کردم یک اتاق کوچکی بود که آنجا کار می‌کردم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی جردن بریجز

خیلی توی سرم زدند! خیلی‌ها برایم کامنت می‌گذارند، آن‌هایی که گاهی حالشان بد می‌شود؛ حتی از دوستان بازیگر هم هستند کسانی‌که خیلی حالشان بد می‌شود از اینکه من دارم پیشرفت می‌کنم و این برای من لذت‌بخش است که دارم کارم را درست انجام می‌دهم و می‌گویند این همان سرایدار مدرسه کیمیایی بود، آره من همان سرایدار مدرسه کیمیایی هستم که توی موتورخانه‌اش زندگی می‌کردم با افتخار می‌گویم که برای هدفم هر کاری می‌کردم، نه هر کاری… شرفم را نفروختم… بی‌شرفی نکردم، اتفاقا با هیچ‌کس دوست نشدم، دوستی نداشتم، آدمی‌که می‌خواهد دوست شود باید پول داشته باشد، من پول نداشتم،

هیچی نداشتم صفر، صفر… با افتخار هم می‌گویم که توی موتورخانه زندگی کردم، صبح هم پا می‌شدم جارو می‌زدم و تی هم می‌کشیدم. با افتخار… آقای کیمیایی این موضوع را نمی‌دانست، ولی من این کار را می کردم چون احساس مسئولیت می‌کردم. از آنجا آمدم بیرون، رفتم سراغ کاری دیگر، دقیقا همان کار توی رستوران که گفتم. یکی از دوستانم آمد توی رستورانی که کار می‌کردم (محمد حمزه‌ای که الان کارگردان شده). آن‌موقع برنامه‌نویس و دستیار کارگردان بود، مرا معرفی کرد به سعید ابراهیم‌فر، من یک تِله فیلم کار کردم، سعید ابراهیم‌فر از من خوشش آمد.

دو… سه… تا رسید به فیلم کوچه‌ملی مهرشاد کارخانی؛ از ایشان هم ممنونم که به من اعتماد کردند، با کوچه‌ملی شروع شد و آقای حسن حجاریان عزیز آن فیلم را دید و به آقای آهنگر پیشنهاد داد و گفت دنبال بازیگر هستی با آن خصوصیات من توی کوچه‌ملی دیده‌ام، کوچه‌ملی توی جشنواره بود و داشت برای انتخاب دیده می‌شد. آهنگر آمد مرا دید و برای فیلم ملکه انتخابم کرد. ابوالقاسم حسینی آمد و دو سه روز بعدش هم قرارداد را بست و ملکه را کار کردیم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی آلبرتو ایگلسیاس

از این به بعد افتاد توی دور تند؛ دیگه شد خط ویژه، شد برف، شد بچه‌های نسبتا بد، شد… شد… شد… تا اینجا که خدا خیلی به من لطف کرده. این کل پروسه‌ای است که من تا الآن طی کرده‌ام و اینجا نشسته‌ام و بی‌ادعاترینم، ولی سعی می‌کنم کارم را بلد باشم و حرف زور توی مغزم نمی‌رود و این‌را از آقایم علی یاد گرفته‌ام؛ ایشان یک حرف بزرگی دارند که زیر بار حرف زور نرو، هیچ مسلمانی نباید زیر بار حرف زور برود، من هم نمی‌روم، اگر ادله و عِلمش را نداشته باشم، حرف هم نمی‌زنم.

حاشیه های میلاد کی مرام

میلاد کی مرام که در یک فیلم نقش کوتاهی به عهده داشت و طبق قرار باید در دو سکانس بازی می‌کرد. اولین سکانس بدون مشکل فیلمبرداری شد اما دومین سکانس که در آن کی‌مرام باید با یک بازیگر نه‌چندان شناخته شده درگیر می‌شد مشکلاتی برای عوامل فیلم به وجود آورد. میلاد کی مرام پیش از فیلمبرداری این سکانس اعلام می‌کند حاضر نیست از یک بازیگر ناشناخته فحش و کتک بخورد و این سکانس را بازی نمی.کند. تلاش‌های کارگردان و دیگر عوامل نتیجه نمی‌دهد و این سکانس فیلمبرداری نمی‌شود. حال کارگردان باید این سکانس‌ها را با یک بازیگر دیگر می‌گرفت اما این کارگردان تصمیم جالبی گرفت و اعلام کرد همان یک سکانس فیلمبرداری شده را در فیلم قرار می‌دهد و مسئولیت ناقص ماندن نقش به عهده کی مرام است. پیش از این و قبل از انقلاب نیز بازیگران مطرح و قهرمانان فیلم‌های آن زمان حاضر به کتک خوردن از بازیگران ناشناخته و سیاهی لشکرها نبودند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی حمید منوچهری

فعالیت‌های هنری میلاد کی مرام

سینما

• ملی و راه‌های نرفته‌اش
• آبنبات چوبی
• امکان مینا
• غیرمجاز
• ۳۶۰ درجه
• صفر
• مستانه
• هاری
• برف
• خط ویژه
• روزگاری عشق و خیانت
• متروپل
• ملکه
• کوچه ملی

فیلم تلویزیونی

۱٫ خواستگاران
۲٫ شب هزار و یکم
۳٫ شاید برای شما هم اتفاق بیفتد
۴٫ نابرده رنج
۵٫ بچه های نسبتاً بد
۶٫ ژنرال
۷٫ سیب ترش
۸٫ چرخ فلک

تله فيلم

۱٫ حول حالنا
۲٫ شاه کلید

جوایز و افتخارات

۱۳۹۱ دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت بهترین بازیگر مرد ملکه
۱۳۹۲ سی و دومین جشنواره فیلم فجر
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد خط ویژه
۱۳۹۳ شانزدهمین جشن خانه سینما
بهترین بازیگر مرد ملکه
دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم «خط ویژه» که به بیمارستان محک تقدیم شد.
همچنین دارندهٔ جایزهٔ ۳ سال بهترین بازیگر نقش اصلی سینمای ایران از جشن خانهٔ سینما در سال ۱۳۹۳ که هیچ‌وقت در سینمای ایران تکرار نشده(خاص‌ترین جایزهٔ خانه سینما)

عکس ها و تصاویر اینستاگرامی بیوگرافی میلاد کی مرام
2.5/5 - (2 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه