بیوگرافی پوریا حیدری

5 سال پیش
عکس اینستاگرام پوریا حیدری
5/5 - (2 امتیاز)

بیوگرافی پوریا حیدری همراه با جزئیات و حاشیه ها و عکس ها و تصاویر اینستاگرام

پوریا حیدری متولد ۲۹ مهر ۱۳۶۰ در تهران آهنگساز، تنظیم کننده و خواننده ایرانی است.

زندگینامه پوریا حیدری

بیوگرافی پوریا حیدری

پوریا پسر داوود حیدری از مجری و هنرمندهای عرصه های رادیویی است. او به سازهای کیبورد و پیانو مسلط بوده و در بیش از ۱۷ آلبوم موسیقی خواننده های مشهور ایرانی به عنوان تنظیم کننده و آهنگساز حضور داشته است.

آغاز کار هنری

وی از سال ۶٨ موسیقى رو با ساز پیانو شروع کرده است و سال ۷۹ اولین کارش آلبوم پونه انتشار یافته است او در بیش از ۱۷ آلبوم موسیقی خواننده های مشهور ایرانی بعنوان تنظیم کننده و آهنگساز حضور داشته است و در بیست سه فیلم متن موسیقی را کار کرده است.

حاشیه ها

آهنگسازی و تنظیم کنندگی پوریا حیدری
آهنگسازی و تنظیم کننده آلبوم های : داوود حیدرى، مسعودامامى، مجتبى کبیرى، قاسم افشار، امیر کریمى، بابک جهانبخش، فرزادفرزین، نیمامسیحا، حمیدحامى، مهدى یغمایى، حمید عسکرى، رضا صادقى، محمد اصفهانى، عماد طالب زاده و … را به عهده داشته است.

موسیقى متن فیلمهای پوریا حیدری
تعدادى از موسیقى متن فیلمهای پوریا حیدری : دوخواهر، کیش و مات، لوتکا، تو و من، مثبت هجده، در امتداد شهر، آخرین فرصت، آتیش بازى، دو دوست، گنگ خواب دیده و … می باشد.

تیتراژ پوریا حیدری
پوریا حیدری بیش از سى تیتراژ براى برنامه هاى تلوزیونى ساخته است.

اولین کنفرانس سران کشورهاى اسلامى پوریا حیدری
پوریا حیدری موسیقى اولین کنفرانس سران کشورهاى اسلامى را ساخته است.

همراهی پدر پوریا حیدری
سه آهنگ به همراه پدرش خوانده و تنها آهنگ تکی خودش ( بیست و نُهِ هفت ) هست.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی رامین بی باک

شب کوک پوریا حیدری
پوریا حیدری در برنامه استعدادیابی شب کوک به عنوان داور حضور داشت.

یاد بگیریم توهین نکنیم از قول پوریا حیدری
پوریا حیدری : فقط یک چیز را یاد بگیریم که زود قضاوت نکنیم اجازه بدهیم راجع به هر چیزی که فکر می کنیم یک مقدار زمان بگذرد، متاسفانه جامعه ی ما جامعه ای شده که راجع به هر چیز خیلی زود قضاوت می شود و متاسفانه به خیلی از دوستان من و خود من خیلی از توهین ها شد و خیلی از توهین ها می شود جامعه ای شده ایم که خیلی راحت به هم توهین می کنیم، بدون فکر و بدون اینکه حتی به این موضوع فکر کنیم که ما به چه کسی و برای چه توهین می کنیم واساسا ما چرا باید به کسی توهین کنیم؟ ما اگر از کسی بدمان می آید اصلا نمی بینیمش و می گوییم تو بد هستی و او را کنار می گذاریم، طرد شدن بزرگترین تنبیه است برای یک آدم ولی توهین نه، توهین شخصیت خود ادم را زیر سوال می برد من اگر به کسی توهین بکنم در وهله ی اول شخصیت خودم را کوچک کرده ام. آن ادم اگر سکوت کند بزرگترین جواب را به من داده است توروخدا خواهش می کنم که به هم احترام بگذاریم، به ادم های دوروبرمان اجازه بدهیم و زمان بدهیم و ببینیم چکار می خواهند بکنند و زود قضاوت نکنیم. ممنونم از لطفتان، پوریا عاشق شماست ؛

جنجال در شب کوک سری قبل پوریا حیدری
پوریا حیدری در برنامه شب کوک بعنوان داور حضور دارد،رفتار او با یکی از هنرجو ها در این برنامه جنجالی شد،ماجرا از این قرار بود که : یکی از جوانان به روی صحنه آمد و تا خواست شروع به خواندن کند، حتی پیش از آن که یک بیت را به طور کامل بخواند، پوریا حیدری، داور برنامه از وی خواست که ادامه ندهد و قطع کند! صدای آن جوان، ای بسا مناسب نبود ولی اخلاق و ادب حکم نمی کرد که او را در برابر تماشاگران حاضر در استودیو بینندگان خانه ها، این گونه تحقیر کنند و حس همدردی را در بین بسیاری از مردم نسبت به او برانگیزند، به طوری که حتی مجری برنامه هم کوشید به نوعی از وی دلجویی کند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی جان بری

ازدواج پوریا حیدری
ماجرای خبر ها و عکس های مربوط به ازدواج پوریا حیدری صحت ندارد و او مجرد و هنوز ازدواج نکرده است.

فعالیت های هنری پوریا حیدری

آهنگ ها:
عشق جان
پاییزی
بدونه تو
آقای رییس جمهور
پنجشنبه
بک گراند
آی هان
کبیسه (به همراه پدرش داوود حیدری )
۲۴/۶۸
آهنگ و…
بیست و نه هفت
کاریزما
شب طولانی (به همراه پدرش داوود حیدری )

عکس ها و تصاویر اینستاگرامی بیوگرافی پوریا حیدری
5/5 - (2 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه