بیوگرافی دی‌جی مریم

3 سال پیش
عکس اینستاگرام دی‌جی مریم

بیوگرافی دی‌جی مریم همراه با جزئیات و حاشیه ها و عکس ها و تصاویر اینستاگرام

محشر نصراللهی معروف به دی‌جی مریم (زادهٔ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران) خوانندهٔ اهل ایران است.

زندگینامه دی‌جی مریم

بیوگرافی دی‌جی مریم

وی متولد تهران است و پدر و مادرش از کودکی مشوق وی بوده اند.

آغاز کار هنری

او خوانندگی را از کودکی با تشویق پدر و مادرش شروع کرد و سازهای مختلف، آواز و اپرا را آموخت. در نوجوانی چندین کنسرت اختصاصی برای زنان اجرا کرد که بیشتر به مولودی‌خوانی‌های مذهبی مربوط می‌شد، تا این‌که در اوایل دههٔ ۱۳۸۰ کاستی با صدای او در ایران منتشر شد.

حاشیه ها

سرقت کاست دی‌جی مریم
کاستی که ادعا می شد هنگام اجرای آزمایشی سرقت شده بود. خوانندهٔ این ترانه‌ها با نام‌هایی چون دی‌جی مریم و مریم رها شناخته می‌شد، ولی هویت واقعی او مشخّص نبود، هرچند تصاویری جعلی، کلیپی ساختگی و شایعاتی مختلف از او منتشر شده‌بود. حتی شایع بود که وی زندانی شده، ناخن‌هایش را کشیده و زبانش را بریده‌اند. البته نصراللهی پس از آن تحت فشار قرار گرفته، مدتی را در حبس خانگی به‌سر برد و حتی اقدام به خودکشی کرد.

حمایت از ریاست جمهوری دی‌جی مریم
او در جریان مبارزات انتخاباتی ریاست‌جمهوری ۱۳۸۴ کنسرتی را در حمایت از اکبر هاشمی رفسنجانی در سالن تختی ورزشگاه عضدی رشت برای زنان برگزار کرد که در آن حدود ۵ تا ۷ هزار نفر شرکت داشتند. نصراللهی یک سال بعد ادعا کرد که او را مجبور به برگزاری این کنسرت انتخاباتی کرده بودند. وی در سال ۱۳۸۵ در مصاحبه‌ای با بی‌بی‌سی اعلام کرد که از ایران خارج شده و قصد دارد فعالیت خود را در خارج از ایران ادامه دهد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی مرتضی اشرفی

فعالیت های هنری دی‌جی مریم

آلبوم ها:
۲۰۰۴
۲۰۰۵
۲۰۰۷
آدامس

عکس ها و تصاویر اینستاگرامی بیوگرافی دی‌جی مریم
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه