بیوگرافی احمد حسن‌زاده

6 سال پیش
بیوگرافی احمد حسن‌زاده
2.4/5 - (32 امتیاز)

بیوگرافی احمد حسن‌زاده به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

احمد حسن‌زاده (زادهٔ ۱۱ خرداد ۱۳۶۳ در وکیل آبادنرماشیر) بازیکن فوتبال اهل ایران است.

زندگینامه احمد حسن‌زاده

بیوگرافی احمد حسن‌زاده

 

فعالیت ورزشی

در باشگاه فوتبال گل‌گهر سیرجان در لیگ آزادگان فوتبال ایران بازی می‌کند. وی سابقهٔ حضور در تیم‌های صبای قم، مس کرمان، مس سرچشمه و فجر شیراز را نیز دارد.

کارت معافیت از سربازی وی در جریان جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال ابطال شد.

بازگشت دوباره به مس کرمان

احمد حسن‌زاده به عنوان اولین خرید زمستانی تیم مس کرمان، رسما به این تیم بازگشت تا در دوربرگشت رقابت‌های لیگ دسته اول کشور پیراهن مس کرمان را بر تن کند.

این مهاجم تیم فوتبال مس کرمان متولد ۱۱ خرداد ۱۳۶۳ می‌باشد که در فصل ۸۹ -۹۰ رقابت‌های لیگ برتر درخشش خود را در فوتبال ایران با پیراهن مس کرمان آغاز کرد.

حسن‌زاده که از تیم فوتبال مس سرچشمه در آن سال به تیم مس کرمان آمد تا سال ۹۲ در ترکیب تیم مس کرمان بازی کرد ودر مجموع ۱۸ گل را در رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی در ۸۰ بازی که با پیراهن مس انجام داد ثبت کرد.

حسن‌زاده سپس به تیم صبا قم پیوست و در ماجرای باطل شدن کارت‌های پایان خدمت، این بازیکن نیز مجبور به بازی در تیم سپاسی شیراز شد.

حسن‌زاده که ۴ بازی ملی و یک گل زده را هم در کارنامه‌ی خود دارد، در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ دسته اول کشور در این فصل با پیراهن تیم گل‌گهر سیرجان به میدان رفت و برای این تیم ۳ گل زده و دو پاس گل را بر جای گذاشت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی بیگ شو

این مهاجم سابق تیم مس کرمان به دلیل اختلاف نظرهایی که با وینگو بگوویچ سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان پیدا کرد، توسط سرمربی این تیم از گل‌گهر کنار گذاشته شد، تا در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ یک، احمد حسن‌زاده که از بازیکنان کرمانی فوتبال کشور محسوب می‌شود، بعد از چهار سال به تیم محل تولد خود در فوتبال ایران یعنی مس کرمان بپیوندد و مجددا پیراهن تیم این تیم را بر تن کند.

افتخارات ورزشی

جام حذفی: جام حذفی فوتبال ایران۱۳۹۳–۱۳۹۲، نایب قهرمان
لیگ قهرمانان آسیا۱۳۹۰–۱۳۸۹

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی احمد حسن‌زاده
2.4/5 - (32 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه