بیوگرافی محمدحسین مرادمند

5 سال پیش
بیوگرافی محمدحسین مرادمند
2.6/5 - (101 امتیاز)

بیوگرافی محمدحسین مرادمند به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

محمدحسین مرادمند (زاده ۱ تیر ۱۳۷۲ در اصفهان) بازیکن فوتبال ایرانی است.

زندگینامه محمدحسین مرادمند

بیوگرافی محمدحسین مرادمند

فعالیت ورزشی

او هم‌اکنون عضو باشگاه پدیده خراسان می‌باشد.

بخشی از مصاحبه

در خبرها شنیدیم که پرسپولیس به تو پیشنهاد جدی داده و بعید نیست برای نیم‌فصل دوم پیراهن این تیم را بپوشی. این اخبار واقعیت دارد؟

قبلا هم چنین اتفاقی رخ داده بود اما من در جریان نبودم. الان هم گویا باشگاه پرسپولیس و مدیر برنامه‌هایم پیگیر کارها هستند تا تصمیم جدیدی بگیرند. خودم البته فعلا در استراحت هستم و به کیش آمده‌ام تا تعطیلات را کنار خانواده سپری کنم.

_ یعنی در همین حد می‌دانی که مدیر برنامه‌هایت در حال مذاکره با پرسپولیس است؟

دقیقا. من دورادور می‌دانم که ان‌ها پیشنهاد داده‌اند و مذاکره در جریان است. فقط در همین حد اما فعلا با پدیده قرارداد دارم و بازیکن این باشگاه هستم.

_ نظر خودت چیست؟ دوست داری پیراهن پرسپولیس را بپوشی؟

مگر می‌شود نظر بازیکنی روی پرسپولیس مثبت نباشد و به پیشنهاد این تیم پاسخ منفی بدهد؟ من از این پیشنهاد استقبال می‌کنم و امیدوارم که انتقال نهایی شود. آرزوی هر بازیکنی است که در پرسپولیس بازی کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. شما بروید از حدود ۲۰۰،۳۰۰ بازیکنی که در لیگ برتر بازی می‌کنند بپرسید که نظرشان درباره دریافت پیشنهاد از پرسپولیس چیست؟ اگر همه موافق و خوشحال نبودند، هر چه دوست داشتید بگویید.

_ اما پرسپولیس در مرکز خط دفاع، شجاع خلیل‌زاده و جلال حسینی را در اختیار دارد. مدافعانی آماده که یک فصل و نیم است کنار یکدیگر بازی می‌کنند. حضور این دو کار تو را سخت نمی‌کند؟

مطلب مرتبط:  بیوگرافی رحمان داوودی

رقابت با بازیکنان بزرگ را دوست دارم و این باعث افتخارم است. از بچگی دوست داشتم بجنگم و رقابت کنم. این رقابت هم به کیفیت بازی من اضافه می‌کند و هم باعث می‌شود همه بازیکنان در بالاترین سطح از آمادگی قرار بگیرند.

_ پدیده را چکار می‌کنی؟ با جدایی‌ات موافقت می‌کنند؟

واقعا نمی‌دانم چه سرنوشتی در انتظارم خواهد بود. من در این چند فصل اخیر در پدیده حضور داشتم و سعی کردم بیشترین انرژی‌ام را برای موفقیت این تیم صرف کنم. هواداران هم می‌دانند که موفقیت پدیده، همیشه در اولویت من بوده. اگر با جدایی‌ام موافقت کنند که هیچ، در غیر اینصورت هم دوباره تلاش می‌کنم تا بهترین بازی‌هایم را برای پدیده انجام بدهم و در ترکیب این تیم بازیکن موثری باشم.

_ پدیده فصل فوق العاده‌ای را سپری می‌کند. آن‌هم بدون امکانات کافی. چطور شد که چنین نتایجی را رقم زدید؟

این فصل عالی نتیجه گرفتیم. با اینکه امکانات ساده سخت‌افزاری مانند چمن و حتی توپ نداشتیم اما با تلاش کادر فنی و بازیکنان، این نتایج را کسب کردیم و فکر می‌کنم هواداران هم از عملکرد ما راضی هستند. الان مدعی قهرمانی هستیم و امیدوارم در ادامه هم بتوانیم اینجای جدول بمانیم.

_ کار با یحیی گل‌محمدی چطور است؟

گل‌محمدی به من نکته‌های ویژه‌ای یاد داده. نکته‌هایی که شاید خیلی ساده هم باشد اما هرگز از ذهن من پاک نمی‌شود. او فوت آخر کوزه‌گری را هم به من گفته و روی بازی‌ام خیلی تأثیر گذاشته. بخصوص که خودش هم دفاع وسط بوده و جزو بازیکنان مهم فوتبال ایران در دو، سه دهه گذشته. از بازی زیر نظر گل‌محمدی لذت می‌برم و امیدوارم، اگر در پدیده ماندم فصلی رویایی را کنار هم رقم بزنیم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی هیونگ مین سون

_ پیش‌بینی‌ات از قهرمان لیگ هجدهم چیست؟ کدام تیم جام را تصاحب می‌کند؟

۴ تیم مدعی کسب عنوان قهرمانی هستند.

پدیده، پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی.

به نظر من یکی از این ۴ تیم در پایان فصل

عنوان قهرمانی را به‌دست می‌آورند.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی محمدحسین مرادمند
2.6/5 - (101 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه