بیوگرافی محسن کریمی

6 سال پیش
3.8/5 - (14 امتیاز)

بیوگرافی محسن کریمی به همراه داستان زندگی شخصی وی و عکس های اینستاگرامی

سید محسن کریمی کیاسری (زادهٔ ۲۹ شهریور ۱۳۷۳، ساری، کیاسر) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

زندگینامه محسن کریمی

بیوگرافی محسن کریمی

شروع فعالیت ورزشی

وی که زادهٔ ۲۹ شهریور ۱۳۷۳ در ساری است فوتبال حرفه‌ای خود را از سن ۱۴ سالگی و در رده‌های پایهٔ باشگاه فوتبال پدیدهٔ ساری آغاز کرد و یک سال در عضویت این تیم بود.[۲] کریمی پس از جدا شدن از پدیده، یک سال بدون تیم بود و به شکل انفرادی تمرین می‌کرد.

حاشیه ها

مصدومیت کتف
کریمی که مدت‌ها از ناحیه کتف مصدومیت داشت و موجب دوری چند

هفته‌ای وی در مقاطع مختلف از فوتبال حرفه‌ای می‌شد، پیش از شروع

فصل ۹۷–۱۳۹۶ لیگ برتر تصمیم گرفت کتف خود را عمل جراحی کند

و همین امر موجب شد تا نام وی برای نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال

ایران ۹۷–۱۳۹۶ از فهرست بازیکنان استقلال خارج شود تا پس‌از بهبودی کامل به این تیم بازگردد.

دوران شفر در استقلال
پس از اخراج منصوریان و حضور وینفرید شفر، عملکرد مناسب

کریمی در تمرینات توجه شفر را جلب کرد تا جایی که حتی

وی از تصمیم منصوریان مبنی بر خارج کردن نام کریمی از لیست تیم ابراز تاسف کرد.

کریمی در نیم‌فصل لیگ برتر فوتبال ایران ۹۷–۱۳۹۶ با امضای

قراردادی دوباره رسماً به بازیکنان استقلال ملحق شد و

توانست با نخستین حضور در ترکیب ثابت تیم مقابل صنعت نفت آبادان هت تریک کند تا رفته رفته به شرایط ایدئال خود بازگردد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی باقر سلیمان‌نژاد

تیم های ورزشی محسن کریمی

استقلال تهران
او در سال ۱۳۹۱ توانست نظر مربیان تیم نوجوانان باشگاه

فوتبال استقلال را به خود جلب کند و به این تیم ملحق شود. کریمی در یک سالی که در عضویت تیم نوجوانان استقلال بود، آقای گل لیگ کشوری نوجوانان شد و توانست به تیم امید استقلال راه پیدا کند؛ کریمی در لیگ امیدها نیز آقای گل شد و در ۱۳ دی ۱۳۹۳ در شهرآورد امیدها زنندهٔ هر دو گل آبی‌پوشان بود.

درخشش وی در تیم امیدهای استقلال، امیر قلعه‌نویی، سرمربی وقت استقلال، را مجاب کرد تا نام وی را وارد لیست تیم بزرگسالان کند. محسن کریمی نخستین بازی رسمی خود در لباس استقلال را در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۳ در هفتهٔ بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران ۹۴–۱۳۹۳ مقابل تیم نفت تهران انجام داد، وی در این بازی در دقیقه ۸۸ به جای یعقوب کریمی وارد زمین شد. کریمی در فصل اول حضور خود در استقلال فقط ۶ بازی انجام داد که در بیشتر آن‌ها به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده‌بود، در دومین فصل حضور وی در این تیم، پرویز مظلومی سرمربی استقلال شد. در دوران سرمربی‌گری پرویز مظلومی، بازی بیشتری به محسن کریمی رسید. وی در فصل ۹۵–۱۳۹۴، ۲۳ بازی در لیگ برتر و ۳ بازی در جام حذفی برای استقلال انجام داد و ۵ گل نیز به ثمر رساند؛ وی پس از درخشش در مقطعی از این فصل توسط کارلوس کی‌روش به اردوی تیم ملی نیز فراخوانده شد. کریمی در چند برهه از این فصل مصدوم شد و مدتی را از زمین فوتبال دور ماند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی پیمان بابایی

در سال ۹۵، علیرضا منصوریان جانشین پرویز مظلومی در استقلال شد؛ محسن کریمی در بازی آغازین این فصل مقابل نفت تهران مصدوم شد و در ابتدای این فصل همچنان با مصدومیت‌های مقطعی دست و پنجه نرم می‌کرد تا هفتهٔ نهم که توانست نخستین گل فصل خود را مقابل سایپا به ثمر برساند. وی پس از آن به یکی از مهره‌های تأثیرگذار تیم منصوریان تبدیل شد. اوج درخشش وی در بازی جام حذفی مقابل مس کرمان بود که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و توانست تک گل تیمش را در دقیقهٔ ۱۱۳ به ثمر برساند.

افتخارات ورزشی محسن کریمی

باشگاهی
استقلال
قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران ۹۷–۹۶

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی محسن کریمی
3.8/5 - (14 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه