بیوگرافی علی پاکدامن

3 سال پیش
بیوگرافی علی پاکدامن
1/5 - (1 امتیاز)

بیوگرافی علی پاکدامن به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

سید علی پاکدامن اسماعیل‌زاده (زاده ۱ شهریور ۱۳۶۹) شمشیرباز سابر است.

زندگینامه علی پاکدامن

بیوگرافی علی پاکدامن

فعالیت ورزشی

او در بازی‌های آسیایی ٢٠١٤ کره جنوبی، اینچئون توانست به همراه مجتبی عابدینی، محمد رهبری و فرزاد باهر پس از شکست تیم شمشیربازی سابر از کشور چین به دیدار نهایی راه یابد. در مسابقه پایانی با شکست برابر تیم کشور میزبان به جایگاه دوم و نشان نقره مسابقات دست پیدا کرد.

 برنز بازی های آسیایی

على پاکدامن، عضو تیم ملی شمشیربازی سابر بعد از کسب مدال برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا گفت: برنز من را قانع نکرد. من آمده بودم که به فینال برسم. اما متاسفانه با اشتباه خودم نتیجه را به کره واگذار کردم. واقعا شرمنده مربی‌ام هستم. امیدوارم که در مسابقات تیمی بتوانم این موضوع را جبران کنم.

او در مورد حریف کره‌ای‌اش گفت: من ۱۳ بر ۱۰ از او جلو بودم ولی به خاطر ناراحتی که از ناحیه پا داشت بازی را نگه داشت و همین موضوع باعث شد تا روی من اثر بگذارد. دور پیست آنقدر هیاهو بود که نتوانستم‌ به خودم مسلط باشم.

او در پایان گفت: حسرت یک مدال خوشرنگ بازی‌های آسیایی تا چهار سال دیگر در دلم ماند. ما به زودی کره‌ای‌ها را خواهیم گرفت. من همین چند وقت پیش این حریفم را شکست داده بودم اما به هر حال مسابقه است و هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. نمی‌دانم این ۱۵_۱۴ها چه زمانی می‌خواهد دست از سر ما بردارد.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی علی پاکدامن
1/5 - (1 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه