بیوگرافی جونیور براندائو

4 سال پیش
بیوگرافی جونیور براندائو
4.3/5 - (6 امتیاز)

بیوگرافی جونیور براندائو به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

جونیور براندائو (پرتغالی: Júnior Brandão؛ زادهٔ ۷ ژانویهٔ ۱۹۹۵) بازیکن فوتبال اهل برزیل است.

زندگینامه جونیور براندائو 

بیوگرافی جونیور براندائو

فعالیت ورزشی

«جونیور برانداو» و پرسپولیس به توافق بر سر شرایط قرارداد دست پیدا کرده اند. این بازیکن روز یک شنبه به ایران خواهد آمد تا در صورت موفقیت در بررسی های پزشکی در ترکیب تیم پرسپولیس قرار بگیرد.

جونیور برانداو در این رابطه و پیش از سفر به ایران، پیامی را برای هواداران پرسپولیس ارسال کرده است که به این شرح است: «سلام به هواداران پرسپولیس، من این جا هستم تا به شما بگویم که یک شنبه در تهران خواهم بود. بازیکن بعدی پرسپولیس، من هستم و برای شما گل های زیادی خواهم زد.»

با توجه به اعلام و نیاز گابریل کالدرون که خواستار جذب مهاجمی بلندقامت شده بود، جونیور براندائو با ۱۸۷ سانتی متر قد به این باشگاه معرفی شده که طی ۵۷ بازی قبلی خود موفق به ثبت ۲۷ گل شده است. این بازیکن احتمالا بامداد دوشنبه به تهران خواهد آمد و طی روزهای باقیمانده تا پایان هفته پروسه مذاکره و حضور در پرسپولیس را به سرانجام خواهد رساند.

این بازیکن فوتبال حرفه ای خود را از ۱۹ سالگی در تیم یوونتوس برزیل آغاز کرد و در اولین فصل موفق به ثبت ۱۰گل در ۱۳ بازی شد. این بازیکن ماجراجو که طی مدت کوتاه با تغییر چند تیم در لیگ برزیل، در نهایت در فصل گذشته با مبلغ قابل توجه یک و نیم میلیون یورویی به تیم لودوگورتس واگذار شد. این بازیکن در حال حاضر در تیم گویاس حضور دارد و طبق اخبار منتشر شده این هفته وارد تهران خواهد شد و باید دید در تجربه جدیدش موفق به جلب رضایت این باشگاه برای عقد قرارداد و موفقیت در این تیم خواهد شد یا خیر.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی فرهاد مجیدی
عکس های اینستاگرامی بیوگرافی جونیور براندائو
4.3/5 - (6 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه