بیوگرافی ناتالیا

5 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی ناتالیا به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

ناتالیا کشتی گیرحرفه‌ای کانادایی است. ناتالیا سومین نسل کشتی‌گیر و عضو خانواده هارت است.

زندگینامه ناتالیا

بیوگرافی ناتالیا

فعالیت ورزشی

او آموزش کشتی را تحت نظر عموهای خود راس و بروس هارت آغاز کرد. در سال ۲۰۰۰ و ۲۰۰۱، برای پروموهای Matrats کار می‌کرد ولی بعد در سال ۲۰۰۳ به استخدام Stampede Wrestling درآمد. در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ در انگلستان و ژاپن کشتی می‌گرفت. در ژانویه ۲۰۰۷، قراردادی با wwe امضا کرد و وارد Deep south wrestling شد. بعد از مدتی هم به OVW و FCW رفت. در FCW ناتالیا مدیریت پسر عمه اش ای اچ اسمیث و دوست پسرش تی جی ویلسون را عهده‌دار شد. در سال ۲۰۰۸، وارد ECW شد و مدیر تایسون کید شد. بعدها این دو با دی اچ اسمیث گروه هارت داینستی را تشکیل دادند و وارد اسمکدان شدند.

گروه دیواهای محشر

در ۲۶ آوریل، از راء به اسمکدان بازگشت و در اولین مسابقه پس از بازگشتش مغلوب بری بلا شد. در ماه می، شروع به مدیریت گروه‌ای جی و کاتلین کرد اما در آگوست، طی یک استوری لاین به‌ای جی حمله کرد. پس از آن با بث فینیکس هم تیمی شدند و خود را «دیواهای محشر» نامیدند و توانستند ای جی و کاتلین را شکست دهند. ناتالیا، بث فینیکس را در Hell in a cell همراهی کرد؛ جاییکه فینکس توانست قهرمان دیواز شود. بعد هم پس از Vengeance به کلی کلی و ایو در بک استیج حمله کردند. در رویال رامبل هم گروه «دیواهای محشر» به همراه دوقلوهای بلا توانست ایو، کلی کلی، آلیشا فاکس و تأمینا راش کست دهد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی محمدرضا ابوالفضلی
زندگی شخصی

ناتالیا دختر جیم نایدهارت و الی هارت است. مادرش هم دختر استو هارت است. ناتالیا دو خواهر دارد؛ خواهر بزرگترش، جنیفر و خواهر کوچکترش کریستن نام دارد. ناتالیا پدربزرگش را در داخل و خارج از رینگ الگوی خود می‌داند. به عنوان عضوی از خانواده کشتی‌گیر هارت، او دختر دایی هری اسمیث و تدی هارت است. او دوست صمیمی اری اسمیث نیز هست و مدت کوتاهی با هم زندگی می‌کردند. او از ۱۲ سالگی تایسون کید را می‌شناسد و از نوامبر ۲۰۰۱ با هم قرار می‌گذاشتند. این زوج در ژوئن ۲۰۱۳ ازدواج کردند.

ناتالیا در Calgary خانه‌ای شخصی دارد اما بیشتر اوقات در منزلش در فلوریدا زندگی می‌کند.

در کشتی

فینیشر
شارپ شوتر
مدیران او
ویکتوریا، رزا مندز، بث فینیکس
کشتی گیران تحت مدیریت او
کلی کلی، دختران عجیب (شامل ای جی و کاتلین)، بث فینیکس

لقب(ها) ناتالیا
قد معرفی‌شده ۵ فوت ۵ اینچ (۱٫۶۵ متر)
وزن معرفی‌شده ۶۱ کیلوگرم
زادروز ۲۷ مهٔ ۱۹۸۲ ‏(۳۷ سال)
کانادا
محل زندگی فلوریدا
معرفی‌شده از کانادا
مربی(ها) بروس هارت، راس هارت
آغاز به کار ۲۰۰۰

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی ناتالیا
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه