بیوگرافی کری مولیگان

3 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی کری مولیگان به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

کری مولیگان در سال ۲۸ می ۱۹۸۵ در شهر لندن متولد شد اما وی در ۳ سالگی به دلیل شغل پدرش که مدیر هتل بود به همراه خانواده اش به آلمان مسافرت کردند. کری در کودکی دختری بسیار کمرو بود و این مشکل تا دوران نوجوانی هم با او همراه بود. خوشبختانه مشاهده تئاتر و نمایش های زنده سبب شد تا او اعتماد به نفس خود را بدست آورده و بر کمرویی اش فائق آید.

زندگینامه کری مولیگان

بیوگرافی کری مولیگان

فعالیت هنری

نشانه هایی از علاقه به بازیگری در او بوجود بیاید. اولین جرقه بازیگری در کری مولیگان با تماشای بازی برادرش در یک نمایش مدرسه ایی با نام ” پادشاه و من ” شعله ور شد. اما زمانی که این موضوع را با خانواده اش در میان گذاشت با رفتار سرد والدینش مواجه شد. با اینحال او سخت در پی بازیگری بود و هرجایی که خبر از تست گیری می شنوید به آنجا می رفت تا شانس خود را آزمایش کند.

در نهایت بعد از پیگری های مداوم، کری بالاخره موفق شد نقش کیتی بنت در فیلم تحسین شده « غرور و تعصب » را از آن خود کند. او در این فیلم در مقابل بازیگران شناخته شده ایی نظیر کیرا نایتلی و جودی دنچ ایفای نقش می کرد که این حضور امتیاز بزرگی برای او به حساب می آمد. پی آیند بازی در فیلم « غرور و تعصب » برای کری مولیگان، حضور در پروژه های مهم هالیوود و در نهایت بازی در فیلم « An Education » بود که توانست بخاطر آن کاندید دریافت اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شود.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی دارن آرونوفسکی

نکاتی که درباره کری مولیگان نمی دانید :

کری مدتی هم به عنوان گارسون مشغول به کار بوده؛ کاری که وی بعدها اعتراف کرد که اثرات بسیار منفی بر روی او گذاشته است.

اعلام کرده که علاقه مند است سالانه در یک فیلم حضور پیدا کند.

مدتی با شیا لبوف رابطه داشته اما این رابطه به سرانجام نرسید. این ۲ در جریان فیلمبرداری فیلم « وال استریت « پول هرگز نمی خوابد » با یکدیگر آشنا شدند.

در بازی در یک قطعه موسیقی با عنوان ” درباره عشق بنویس ” آوازه خوانی کرده است.

قرار بود در فیلم « Violet & Daisy» حضور داشته باشد اما زمان بندی کاری اش با فیلم « Drive » همزمان بود بنابراین او بازی در فیلم « Drive » را ترجیح داد.

گفته می شود قرار است در بازسازی فیلم « بانوی زیبای من » در نقش الیزا دولیتل حضور داشته باشد!

دوست صمیمی کیرا نایتلی است.

در حال حاضر ( نگارش این متن ) با مارکوس مامفورد رابطه جدیدی را آغار کرده است.

مهمترین فیلمهای کری مولیگان :

Pride & Prejudice

Public Enemies

An Education

Brothers

Wall Street: Money Never Sleeps

Never Let Me Go

Drive

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی کری مولیگان
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه