بیوگرافی مالک سراج

4 سال پیش
بیوگرافی مالک سراج
Rate this post

بیوگرافی مالک سراج به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

مالک سراج متولد ۶ فروردین ۱۳۴۰ در آبادان، بازیگر است.

زندگینامه مالک سراج

بیوگرافی مالک سراج

فعالیت هنری

فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه می باشد، حالا از بازیگران صاحب نام با لهجه خاص خود است، در تئاتر بسیار فعال می باشد و نویسندگی نیز برعهده دارد.

در این مطلب بیوگرافی مالک سراج را می خوانید

نام کامل و شروع فعالیت

نام کاملش مالک حدپور سراج می باشد که بصورت هنری مالک سراج شناخته شده است، فعالیت حرفه ای خود را در سال ۱۳۶۱ با گرفتن اولین جایزه در اولین جشنواره تئاتر فجر بدست آورد.

حضور در جنگ و شهادت برادر

در دوران ۸ سال دفاع مقدس در جبهه حاضر بود و با دوستان خود نظیر محمدعلی باشه و حسن برزیده در اوقات فراغت به فعالیت های هنری و اجرای تئاتر در سنگرها می پرداخت.

او در اکثر عملیات مهم از جمله والفجر ۸ و آزادسازی خرمشهر نقش داشت، یکی از برادرانش در جنگ به همراه او شیمیایی شد اما دوام نیاورد و به دوستانش شهیدش پیوست.

از دانشگاه تا همسر فرهادی

از ۱۹ تا ۲۷ سالگی درگیر جنگ بود، بعد از آن به دانشگاه رفت و اغلب در ژانر دفاغ مقدس شروع به فعالیت کرد او در چندین تئاتر پریسا بخت آور همسر اصغر فرهادی حضور داشت و این آشنایی از آنجا شکل گرفت.

ورود به تلویزیون و سینما

در سال ۱۳۷۸ با سریال داستان یک شهر بکارگردانی اصغر فرهادی بصورت جدی وارد تلویزیون شد، او می گوید این سریال مسیر هنری ام را تغییر داد به همین دلیل همیشه خود را مدیون فرهادی می دانم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی سم کلفلین

آقای سراج نخستین بار در سال ۱۳۸۵ با فیلم روز سوم وارد سینما شد.

زخمی در جنگ تا بازیگری

در طول ۸ سال حضورم در جبهه سه یا چهار بار زخمی شدم اما در دوران کاریم در فیلم های دفاع مقدس و صحنه های درگیری در حدود ۹ بار واقعا آسیب جدی دیدم و زخمی شدم.

ازدواج

آقای سراج در سال ۱۳۶۰ ازدواج کرده و دو فرزند پسر و یک نوه نیز دارد.

عاشق بازیگری ام

من عاشق بازیگری هستم و دوست دارم نقش‌ های متفاوتی بازی کنم.

با توجه به روند کاری ام در حال حاضر ملاک‌ بازی در یک کار، قصه آن است قصه خوب و شخصیت‌ پردازی در هر کاری می‌ تواند به بازیگر کمک کند که بهترین بازی‌ اش را ارائه دهد.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی مالک سراج
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه