بیوگرافی هیلی لو ریچاردسون

4 سال پیش
بیوگرافی هیلی لو ریچاردسون
4.9/5 - (106 امتیاز)

بیوگرافی هیلی لو ریچاردسون به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

هیلی لو ریچاردسون بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال ۱۹۹۵چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار هیلی لو ریچاردسون می‌توان به بازیگری در فیلم شکافته، فیلم آستانه هفده سالگی و فیلم برنز اشاره کرد.

زندگینامه هیلی لو ریچاردسون

بیوگرافی هیلی لو ریچاردسون

فعالیت هنری

هیلی لو ریچاردسون نخستین بار در سینما حضور یافته و در ۲۰ سالگی در فیلم The Well به کارگردانی Thomas S. Hammock بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم شکافته، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای هیلی لو ریچاردسون محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون Booboo Stewart، Max Charles، Nicole Arianna Fox و Michael Welch را تجربه کرد.هیلی لو ریچاردسون در سال ۲۰۱۶ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در ۲ فیلم مهم سینما خود را به مردم معرفی کرد.

آثار مهم هیلی لو ریچاردسون در این سال، بازیگری در فیلم آستانه هفده سالگی به کارگردانی Kelly Fremon Craig و فیلم شکافته به کارگردانی ام. نایت شیامالان محسوب می‌شود.شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی هیلی لو ریچاردسون بازی در فیلم شکافته بوده است. هیلی لو در فیلم شکافته نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند.

فیلم شکافته

او در این فیلم با ام. نایت شیامالان همکاری داشته است. هیلی لو ریچاردسون توانست با بازی در فیلم شکافته تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر جیمز مک آووی، Anya Taylor-Joy، Betty Buckley و Jessica Sula بر تجارب او افزود.هیلی لو ریچاردسون علاوه‌بر فیلم شکافته، در ۲۲ سالگی در فیلم آستانه هفده سالگی نیز بازی کرده است. هیلی لو ریچاردسون این‌بار با Kelly Fremon Craig یعنی کارگردان فیلم آستانه هفده سالگی و هنرمندانی چون هیلی استاینفلد، بلیک جنر، وودی هارلسون و کیرا سجویک همکاری داشت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی لارن هریس

نام کامل
Haley Lu Richardson
تاریخ تولد
March 7, 1995
سن
۲۴ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
۳ wins & 1 nomination

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی هیلی لو ریچاردسون
4.9/5 - (106 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه