بیوگرافی مکس مارتینی

1 سال پیش
بیوگرافی مکس مارتینی

بیوگرافی مکس مارتینی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

مکس نه تنها شهروند آمریکا بلکه شهروند کانادا و ایتالیا نیز میباشد. والدینش هنرمند بودند و او را بخاطر تمام خلاقیتش قدردانی میکردند.

زندگینامه مکس مارتینی

بیوگرافی مکس مارتینی

فعالیت هنری

بعد از جابه جایی در کودکی ، مکس به نیویورک بازگشت و به مطالعه ی هنر پرداخت. شروع کارش در محله ی تاتر بود و بیشتر تمریناتش را با مایکل هاوارد در منهتن انجام داد. اما بعد از مدتی برای استراحت دست از کار کشید و به سمت عشق جدیدش هنر های ظریف رفت. در مدرسه ی هنر های تجسمی در منهتن درس میخواند . بعد از تمام کردن کالج ، مکس به کار در پروژه های تلویزیونی و سینمایی مشغول شد. بازی اش بازی با تام هنک و مت دیمون در ” Saving Private Ryan” در نقش ” Cpl Fred Henderson” بود ، در این فیلم رایان در حال کمک به کاپیتان میلر بود.

در چند پروژه ی مستقل دیگر نیز او بازی کرده است مثل ” Pictures of Baby Jane Doe” ، ” Cement” و در سال ۲۰۰۰ در جشنواره ی فیلم ” Backroads” . در مینی سریال استیون اسپیل برگ (Taken) نیز ایفای نقش داشت و نقش تکراری او در کنار کیفر ساترلند به عنوان استیو گودریچ در سریال “۲۴” نیز قابل توجه است. از دیگر کارهای تلویزیونی او میتوان به نقش جان ساکرت در ” Level 9″ ، ” Harsh Realm” ، ” Breaking News” و ” Da Vinci’s Inquest” اشاره کرد. در چند فیلم تلویزیونی ” Mutiny” ، ” Another Day” نیز حضور داشته است. مکس در تعداد زیادی از سریال های مشهور نیز به عنوان بازیگر مهمان حضور داشته است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی سوفیا لورن

مکس در واقع یک بازیگر تئاتر فعال است ، که در ” Theatre North Collaborative” مشغول به کار میباشد. او به تازگی در فیلم ” The Unit” محصول شبکه ی CBS بازی کرده است.
به تازگی نویسندگی یک فیلم (Desert Son) را نیز برعهده داشته است ، این فیلم را برادر کوچکتر او کریستوتفر مارتینی کارگردانی و خواهرش مایکلی مارتینی طراحی لباسش را برعهده دارد. هم اکنون او با همسر و دو پسرش در لس آنجلس زندگی میکنند.

نام کامل

Maximilian Carlo Martini
تاریخ تولد
December 11, 1969
سن
۵۰ سال
حرفه
بازیگر

تاریخ تولد: ۱۱ دسامبر ۱۹۶۹ (سن ۵۰ سال)، ووداستاک، ایالت نیویورک، آمریکا
قد: ۱٫۸۵ متر
همسر: کیم ریستل (ازدواج ۱۹۹۷)
کودکان: شان کارلو مارتینی، لئو مارتینی
آموزش: St. Michaels University School (۱۹۸۲)، Neighborhood Playhouse School of the Theatre، School of Visual Arts

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی مکس مارتینی
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه