بیوگرافی جاناتان بنکز

5 سال پیش
بیوگرافی جاناتان بنکز
Rate this post

بیوگرافی جاناتان بنکز به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 بنکز در وانشگتن بدنیا آمد ، مادرش آلنا بنکز ، برای سازمان سیا کار میکرد و پدرش نیز پرفسور دانشگاه اتلاندینیا بود. جاناتان در دانشگاه بلامینگتون ایندیانا درس خواند ، در آنجا با کوین کلاین هم کلاسی بود. در آن زمان ، آنها در محصولات اپرای ” The Threepenny” با یکدیگر شرکت داشتند. بنکز بخاطر اینکه میخواست به تورهای یک شرکت به عنوان مدیر صحنه ملحق شود دانشگاه را رها کرد. او به استرالیا سفر کرد و به همراه شرکت به کارش با بقیه ادامه داد.

زندگینامه جاناتان بنکز

بیوگرافی جاناتان بنکز

فعالیت هنری

در سال ۱۹۷۴ ، بنکز به لس آنجلس ، کالیفرنیا مسافرت کرد و قبل از بدست آوردن کار کوچکی در تلویزیون به کار در صحنه ی تئاتر مشغول شد. جاناتان در محصول “PSA Linda’s Film on Menstruation” که فیلمی جنسی بود در سال ۱۹۷۴ به بازی پرداخت ، این کارش باعث پیشنهاد دادن به کار از سوی جان اولیور در قسمتی از برنامه ی “Last Week Tonight with John Oliver” که بروی آموزش روابط جنسی تمرکز داشت شد.

قسمت مورد نظر در ۹ آگوست ، ۲۰۱۵ بروی صحنه رفت و بنکز در اواخر قسمت حضور یافت. او در فیلم “۴۸ Hrs” نیز بازی کرده است. و هم چنین “Beverly Hills Cop” ، که این کارش را میتوان یکی از بهترین کارهایش در عرصه ی بازیگری دانست. از دیگر پروژه هایی که جاناتان در آنها حضور داشته میتوان “Armed and Dangerous” ، “Buckaroo Banzai” ، “Freejack” ، “Flipper” ، “Airplane!” ، “Gremlins” ، ” Murder Me” ، ” Murder You”، “Under Siege 2: Dark Territory” و “Identity Thief” را نام برد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی استیسی مارتین
اولین کار تلویزیونی

اولین کار تلویزیونی که واقعن میتوان گفت بنکز در آن توانست واقعن خودی نشان دهد ، سریال “Wiseguy” که در سال ۱۹۸۷ ساخته شد بود ، در آن سریال او در نقش فرانک مکپایک به مدت ۴ سال بازی کرد. فرانک نامزدی جایزه ی “Primetime Emmy Award” را برایش به ارمغان آورد. به علاوه نقشش یک نقش قهرمانی بود ، داستان طوری بود که فرانک مانند یک قهرمان بازی میکرد. در سال ۱۹۸۱ ، او در “the Gangster Chronicles” محصول شبکه ی NBC در نقش “Dutch Schultz” بازی کرد. در سریال کوتاه علمی تخیلی “Otherworld” ، در نقش کماندر نون کرول حضور یافت و هم چنین در سیتکام “Fired Up” نیز به بازی پرداخت.

در فصل دوم از “Breaking Bad” ، او در نقش مایک به بازی پرداخت. او به یکی از بازیگران اصلی در سه فصل بعدی نیز بدل شد. برای فصل ۵ بار دیگر نامزد دریافت جایزه شد. او در بسیاری از برنامه های تلویزیونی به صورت میهمان حضور یافت. در سال ۲۰۱۴ ، در فصل ۵ از “Community” شبکه ی NBC نقش تکراری ” Buzz Hickey” را بازی کرد. بنکز نقش خود در سریال ” Breaking Bad ” را در سریال “Better Call Saul” نیز به نمایش در آورد ، این نقش برای بار سوم نیز او را نامزد دریافت جایزه در فصل اول این سریال کرد. در آپریل ۲۰۱۶ ، او توانست مدرک افتخاری را از دانشگاه ایندیانا دریافت کند.

او صدا گذاری جیمز گردن را در بازی “Batman: Arkham Knight” (2015) نیز برعهده داشته است. در سال ۲۰۱۵ ، در ” Supernatural Shooters” به صورت مهمان ویژه حضور داشت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی فرزانه داوری

تاریخ تولد
January 31, 1947
سن
۷۲ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
Nominated for 3 Primetime Emmys
Another 3 wins & 8 nominations

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی جاناتان بنکز
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه