بیوگرافی یوناکس اوگالد

4 سال پیش
بیوگرافی یوناکس اوگالد
Rate this post

بیوگرافی یوناکس اوگالد به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 یوناکس اوگالد اولین بار در فیلم ” Báilame el agua” حضور یافت ، بعضی از جاهای فیلم را نیز خودش ساخته بود. اولین فیلمی که بصورت اساسی در آن به بازی پرداخت ” Volverás (2002)” است. در این فیلم ، او در نقش یک دانش آموز خوب که خانه را ترک میکند بازی کرده است.

زندگینامه یوناکس اوگالد

بیوگرافی یوناکس اوگالد

فعالیت هنری

در همان سال ، اوگالد بصورت دیگری نیز در فیلم ” Bellas durmientes” بازی کرده است. در همان سال بعد هم در فیلم ” Diario de una becaria” حضور یافت. همان سال ، او در”Equus” در تئاتر حضور یافت ، این برنامه نامزدی اسکار را نیز به ارمغان آورد. گرچه ، تلاشهای او برای نشان دادنش در نقشی که جوانی خوب با قلبی رئوف ولی کمی خشن میباشد ، فایده نداشت ، ولی در فیلم ” Hector” بازی کرد. همان سال کارگردان پائولو مالو نیز به او بازی در ” Frío sol de invierno” را پیشنهاد داد. دو ماه بعد از پخش شدن نامه ، یوناکس اوگالد نامزدی جایزه ی گویا را بدست آورد.

در سال ۲۰۰۵ نیز ، در فیلم “Queens” بازی کرد ، بعد نیز در فیلمی که در نقش مردی همجسنگرا بود حضور یافت “gay wedding”. در فیلم بعدی که به بازی پرداخت ، او در نقش پسر “Viggo Mortensen” بود ، در فیلم “Alatriste”. در زمان فیلم برداری این فیلم ، خبرهایی از بازی در فیلم “Salvador” نیز پخش شد. بعد از اتمام پروژه یونیکس درفیلم بعدی خود به نام “Goya’s Ghost” بازی کرد در نقش بردار ناتالی پورتمن. در دو فیلم دیگر نیز به بازی پرداخت که این دو فیلم در واقع ارتقا یافته “Shooting Star” میباشند. این بازی باعث راه یافتنش به جشنواره ی فیلم برلین شد در سال ۲۰۰۵٫ در سال ۲۰۰۶ ، نیز در فیلم تونی بیکلند ” lovers” بازی کرد. در سال ۲۰۰۷ ، در نقش فلورینتینو آریزا در اقتباس شده ی کتاب “Love in the Time of Cholera” نیز حضور یافت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی پُل توماس اندرسون
سایر آثار

بعد از آن نیز در ” La buena nueva” به بازی پرداخت. در سال ۲۰۰۸ ، اوگالید در نقش روبرتو در “Che Part 1: The Argentine” حضور یافت. دو قسمت داشت این برنامه که قسمت اول را اوگالید بازی کرد و در قسمت دوم که براساس داستانی واقعی میباشد نیز “Che” بوده است و براساس داستان همین فرد میباشد.

این فیلم محصول آمریکا است و درباره ی انقلاب کوبا میباشد. در سال ۲۰۱۰ نیز ، اوگالید در سه فیلم حضور داشت: ” Cefalópodo ” ، “Bon Appétit” و فیلم دیگری به نام ” Zurich (Switzerland)” که در انگلیس فیلم برداری شده بود ، به علاوه توانست جایزه ی دیگری را نیز بخاطر بهترین کارگردانی در این فیلم ها بدست آورد. در سال ۲۰۱۱ ، اوگالد در دو فیلم دیگر بود ، “There Be Dragons” ، این فیلم توسط رونالد جوفی ساخته شده است و درباره ی زندگی جوزی ماریا میباشد. این فیلم براساس یکی از بهترین فیلم های اسپانیایی بود که در همان هفته ی اول موفق شد. بعدن او در “Torrente 4″ به بازی پرداخت. و فیلم دوم نیز ” is Tequila: Historia de una pasión” میباشد. در سال ۲۰۱۲ ، اوگالد در فیلم “Dracula” به بازی پرداخته است.

نام کامل
Unax Ugalde Gutiérrez
تاریخ تولد
November 27, 1978
سن
۴۱ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
۸ wins & 9 nominations

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی یوناکس اوگالد
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه