بیوگرافی راری کالکین

4 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی راری کالکین به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 راری کالکین در نیویورک بدنیا آمد.او پسر پاتریسیا بنینترامپ و کریستوفر کالکین میباشد. پدرش بازیگر تئاتر و برادوی بوده است. کالکین کوچکترین فرزند از میان ۷ فرزند است. او ۴ برادر و دو خواهر دارد به نام ها : : Shane (b. 1976), Macaulay (b. 1980), Kieran (b. 1982), و Christian (b. 1987) ، Dakota (1979–۲۰۰۸) و Quinn (b. 1984). هم چنین راری با Bonnie Bedelia فامیل نیزمیباشد . در واقع عمه ی او میشود.

زندگینامه راری کالکین

بیوگرافی راری کالکین

فعالیت هنری

کالکین بازیگری را با بازی در کنار برادرانش شروع کرد وقتی آنها بازی میکردند ، او در نقش نقش جوانتر کارکترهای برادرانش به بازی میپرداخت. در ابتدا کالکین در عکس ها بصورت بچه حضور می یافت ، در “The Good Son” ، بعدن نیز او در نقش ریچی جوان در فیلم “Ri¢hie Ri¢h (1994) (Richie being played by his brother Macaulay)” و در سال ۲۰۰۲ ، نیز در نقش اگبی ۱۰ ساله در “Igby Goes Dow” بازی کرد.

بهترین فیلمی که راری در آن بازی کرده است را میتوان “You Can Count On Me” دانست ، که در مقابل لارا لانی ، بازی کرده بود و توانست بیشترین جایزه را به عنوان جوانترین بازیگر در این برنامه بدست آورد. تابحال ، کالکین در فیلم های زیادی بازی کرده است. “Signs” معروفترین فیلمی است که تابحال در آن بازی کرده است. در این فیلم بازیگران مطرحی چون مل گیبسون و جیکوین فونیکس نیز بازی کرده اند. در نوجوانی ، راری به سمت فیلم های مستقل بیش از پیش رفت ، در فیلم هایی چون The Chumscrubber, Hick و Down in the Valley حضور یافت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی بتی (بتول فخری)
Mean Creek

او در نقش اصلی در سال ۲۰۰۵ در “Mean Creek” نیز بازی کرده است. این فیلم درباره ی گروهی از نوجوانان میباشد که قصد انتقام جویی از قلدری که مورد آزارشان میدهند را دارند. این بازیگر جوان توانست جایزه “Independent Spirit Award” را برای این فیلم بدست آورد. بعد از گرفتن این جایزه ، در فیلم ” You Can Count on Me” حضور یافت و توانست سه نامزدی بدست آورد. او هم چنین در نقش مهمان در “Law & Order: Special Victims Unit” بوده است. و در “The Twilight Zone” نیز بازی کرده است.

مهم‌ترین فیلم‌ها
ساده‌لوح
لایم‌لایف (۲۰۰۹)
تعقیب ۳۰۰۰ (۲۰۰۸)
شنوندهٔ شب (۲۰۰۶)
پایین دره (۲۰۰۵)
زودیاک (۲۰۰۵)
نشانه‌ها (۲۰۰۲)
می‌توانی روی من حساب کنی (۲۰۰۰)

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی راری کالکین
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه