بیوگرافی لوک ویلسون

4 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی لوک ویلسون به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 لاک ویلسون متولد دالاس ، تگزاس می باشد. او پسر رابرت آندره ویلسون است.

زندگینامه لوک ویلسون

بیوگرافی لوک ویلسون

فعالیت هنری

پدرش در ایستگاه تلویزیونی کار می کرده است. خانواده اش اصالتا اهل ماساچوست هستند. خودش نیز کاتولیک است. دو برادر دیگرش آندره ویلسون و آون ویلسون نیز مانند خودش بازیگر می باشند. این سه بردار بازیگر در مدرسه مارک تگزاس درس می خواندند. کار بازیگری ویلسون در سال ۱۹۹۴ با حضور در “Bottle Rocket” شروع شد. نویسنده فیلم برادرش اون و کارگردان نیز وس آندرسون بوده است.

بعد از اینکه با دو برادرش راهی هالیوود شدند ، وی به بازی در کنار “Calista Flockhart” در فیلم “Telling Lies in America” پرداخت. در فیلم های زیادی به بازی پرداخت، در “Scream 2″ بازی کرد و بعد از آن نیز در سال ۱۹۹۸ بود که در مقابل Drew Barrymore” در فیلم رمانتیک “Best Men” حضور یافت. این برنامه درباره گروهی از دوستان است که در راه زندگی خود دچار ماجراهای مختلفی می شوند.

آثار کمدی

در سال ۱۹۹۹ ، “Blue Streak” فیلمی کمدی بود که ویل در آن در نقش بازرس کارلسون حضور یافت. بعد از این فیلم هم ویل در مقابل Reese Witherspoon در کمدی “Legally Blonde” (2001) بازی کرد. به علاوه این بازی ها، ویلسون در برنامه “That ’70s Show” در نقش برادر بزرگتر مایکل کلسو ، کیسی کلسو حضور داشته است. این برنامه از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۵ ساخته شد.

در سال ۲۰۰۶ نیز ویلسون در “Office Space” اولین فیلم مایک جاج حضور داشت، وی در این فیلم در نقش یک مستخدم عادی بازی کرده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کامرون دیاز

در سال ۲۰۰۷ ، ویلسون در مقابل کیت بکینسیل در فیلم “Vacancy” حضور داشت. در جولای همین سال، در “Henry Poole is Here” در شهر کالیفرنیا حضور داشت. بعد از اکران این برنامه در سال ۲۰۰۸ ، ویلسون در سال ۲۰۰۹ در فیلم “Tenure” حضور یافت. سال ۲۰۱۰ نیز او در فیلم “Death at a Funeral” و “Middle Men” بازی کرده و بعد از سال ۲۰۱۱ تا ۱۳ در سریال “Enlightened” حضور داشت.

فیلم‌شناسی

فهرست فیلم‌هایی که لوک ویلسون در آنها به ایفای نقش پرداخته‌است:

لگالی بلاند
لگالی بلاند ۲
مهمان‌پذیر
۳:۱۰ به یوما
گوینده
فرشتگان چارلی
فرشتگان چارلی ۲
خانواده اشرافی تننبام
ضربه مغزی
دور دنیا در ۸۰ روز
تیغ شهرت
استاد دائمی
برق‌آسا
داستان وندل بیکر
الکس و اما
منور
رودیز
قانون‌شکنان و فرشتگان
همه چیزی که داشتیم
۶ کله‌پوک
هوت
دوست‌دختر خارق‌العاده سابق من
مرگ در مراسم خاکسپاری
متعهد
پارک سگ
بهترین مردان
سیب‌زمینی سرخ‌شده خانگی
پرش سگ من
وابسته به تو
اولین بار مینی
تو منو کشتی
بلندپروازی بلوند
هنری پول اینجاست
مردان متوسط
شاگرد اول
چمن‌زار
دوقلوهای اسکلت
سواری
بازی آرام نقش
النور عزیز

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی لوک ویلسون
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه