بیوگرافی علی احمدی

5 سال پیش
بیوگرافی علی احمدی
1.5/5 - (2 امتیاز)

بیوگرافی علی احمدی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

علی احمدی (زاده ۱ فروردین ۱۳۷۳ در ازنا در استان لرستان) بازیکن فوتبال ایرانی است که در باشگاه فوتبال نفت مسجدسلیمان بازی می‌کند.

زندگینامه علی احمدی

بیوگرافی علی احمدی

فعالیت ورزشی

حضور در پدیده

علی احمدی بازیکن با سابقه پیشین سپاهان اصفهان که به

دلیل عدم توافق مالی در میانه لیگ شانزدهم با این باشگاه به توافق نهایی نرسیده بود، تا هفته بیست و سوم لیگ برتر نتوانست برای تیمی به میدان برود و بازیکن آزاد بود.

این مدافع پس از شایعات مختلف مبنی بر پیوستن‌اش به پدیده مشهد در نهایت امشب با مسؤولان این باشگاه به توافق رسید و قراردادی امضاء کرد که تا پایان فصل ۹۶-۹۵ برای تیم محمدرضا مهاجری به میدان برود.

حاشیه ها

صحبت در مورد محرم نویدکیا

علی احمدی در رابطه با خداحافظی غریب الوقوع محرم نویدکیا از تیم سپاهان گفت: به دلیل رفاقتی که با محرم دارم در این مدت با او در ارتباط بودم و می دانستم این تصمیم را داشت البته تا قبل از امروز به جمع بندی کامل نرسیده بود، من به او می گفتم که این کار را نکند اما می گفت که اگر صلاح بدانم این کار را می کنم و در نهایت دو ساعت پیش فهمیدم که این تصمیم را گرفته و رسانه ای کرده است.

وی ادامه داد: این تصمیمی بود که محرم خودش گرفته بود و به موضوع من هم ارتباطی نداشت، آنهایی که با محرم مشکل داشتند خودشان می دانند دلیل خداحافظی محرم چیست، همانطور که گفتم خودم دو ساعت پیش فهمیدم که نهایی کرده است. مشکل جای دیگری بود که دوستان خودشان هم می دانند وگرنه بازیکنانی بزرگتر از من به این باشگاه آمدند و رفتند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی مهدی رجب‌زاده

احمدی در ادامه گفت: هنوز در جریان کم و کیف این تصمیم نیستم،باید با او صحبت کرد، وقتی چندی پیش از او پرسیدم چرا این تصمیم را گرفتی؟ اصرار داشت با این کار او فشار از روی تیم برداشته می شود.

مدافع سابق سپاهانی ها در پایان گفت: درگذشت یکی از بااخلاق ترین فوتبالیست های ایران را تسلیت می گویم، بارها روبروی هادی بازی کرده بودم، بهرحال او مهاجم بود و من مدافع، اما هیچوقت و در هیچ کدام از برخوردهای مان رفتار بدی ازاو ندیده بودم، خداوند ایشان را رحمت کند، به دلیل مصیبت مشابهی که قبلا نیز برای من افتاده بود، این روزهای خانواده او را به خوبی درک می کنم. امیدوارم خداوند به همه آنها صبر بدهد.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی علی احمدی
1.5/5 - (2 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه