بیوگرافی رضا علیاری

3 سال پیش
بیوگرافی رضا علیاری
3.3/5 - (3 امتیاز)

بیوگرافی رضا علیاری به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

رضا علیاری (زادهٔ ۲۴ اسفند ۱۳۷۲، در شهرقدس) بازیکن تیم ملی فوتبال ایران است که برای باشگاه فوتبال سایپا در لیگ برتر فوتبال ایران توپ می‌زند.

زندگینامه رضا علیاری

بیوگرافی رضا علیاری

فعالیت ورزشی

* بخاطر خودمان بازی می‌کنیم، نه باشگاه

شروع خوبی مقابل پرسپولیس داشتیم ولی در ادامه بازی دست آنها افتاد و در زمان بدی در نیمه اول گل خوردیم؛ در نیمه دوم نیز دو اشتباه کردیم که هر دو توپ برای پرسپولیس تبدیل به گل شد؛ بازی یک طرفه نبود چون ما موقعیت‌های خوبی داشتیم، اما نتیجه به این شکل شد و در نهایت باختیم؛ ما جزو تیم‌های میانه جدول قرار داریم و در کورس کسب سهمیه آسیایی یا سقوط نیستیم، اما بخاطر خودمان می‌خواستیم از پرسپولیس نتیجه بگیریم چون حمایتی از سمت باشگاه سایپا از ما نمی‌شود و بیشتر برای آبروی خودمان در این ۶-۵ بازی به میدان می‌رویم.

* همه مدافعان دنیا اشتباه می‌کنند

حرف‌هایی که درباره تبانی زده می‌شود، قشنگ نیست؛ به شخصه برابر هر تیمی نمی‌خواهم که آبروی خودم را ببرم؛ قبول دارم که روی گل سوم اشتباه کردم ولی همه مدافعان دنیا هم اشتباه می‌کنند؛ حرف‌هایی که از دیشب به ما می‌زنند قشنگ نیست؛ روی اشتباه خودمان باختیم و این موضوع را قبول داریم، اما پرسپولیس هم برای کورس قهرمانی می‌خواست برنده شود؛ همه می‌دانند که زورمان نمی‌رسید ولی برای مساوی و شرافت خودمان به میدان آمده بودیم ولی آن اتفاقات افتاد و خیلی برای ما خوشایند نبود.

* اصلا توپ را ندیدم که دفع کنم

مطلب مرتبط:  بیوگرافی مرتضی کرمانی‌مقدم

مدام به من می‌گویند پرسپولیسی هستی؛ من نه استقلالی بودم، نه پرسپولیسی؛ دیروز اولین بازی‌ام در ۲۵ مسابقه این فصل بود که اشتباه کردم و آن هم فقط یک اشتباه روی گل سوم بود، اما روی گل دوم مقصر نبودم و اصلا به من ارتباطی نداشت؛ گل دوم در شلوغی محوطه جریمه ما زده شد و من روی خط بودم؛ شوتی که علیپور زد، اول به پای مدافع ما برخورد داشت و بعد از تغییر مسیر تبدیل به گل شد؛ من و دروازه‌بان اصلا نتوانستیم مسیر توپ را تشخیص دهیم چون قطعا اگر توپ را می‌دیدم، با تکل از روی خط درمی‌آوردم.

* چه فرقی می‌کند پرسپولیس قهرمان شود یا یک تیم دیگر؟

روی گل سوم مقصر بودم و اشتباهم را قبول کردم، اما بحث تبانی واقعا زشت است؛ در گل سوم پرسپولیس آمدم توپ را استپ کنم، اما توپ را رو به عقب دادم که همان منجر به گل شد، اما اینکه می‌گویند در گل دوم هم مقصر هستم، اصلا درست نیست؛ اصلا بجز من اگر توپ قابل مهار بود، فلاح‌زاده توپ را می‌دید و می‌گرفت؛ شوت علیپور همان اول به مدافع ما برخورد کرد و تغییر مسیر داد؛ این حرف‌ها راجع به تبانی جالب نیست؛ ما که شرافت خودمان را به این مسائل نمی‌فروشیم؛ یک عده تماشاگر استقلال حرف‌هایی به من زدند که لیاقت خودشان است؛ در اینستاگرام همه چیز را خراب کرده و بستری فراهم آورده که همه به راحتی علیه ما فحاشی کنند؛ واقعا برای ما چه فرقی می‌کند که پرسپولیس قهرمان شود یا استقلال، تراکتورسازی یا سپاهان؟ ؛ به ما چه می‌رسد؟

مطلب مرتبط:  بیوگرافی فرانک دی بوئر

* شرایط برد استقلال یا پرسپولیس در آزادی را نداریم

واقعا این مباحث خنده‌دار است؛ قبل از من ۵ نفر دیگر روی توپ علیپور بودند، اما من اصلا آن شوت را نمی‌دیدم که حتی بتوانم با دست بگیرم؛ باز هم می‌گویم اولین اشتباهم در ۲۵ بازی بود ولی پس از بازی همینطور روی سرم ریختند و فحاشی کردند که این کار واقعا عجیب است؛ اگر رقابت قهرمانی بین آنهاست(استقلال و پرسپولیس)، دربی را می‌بردند؛ قهرمانی دست خودشان قرار داشت، اما واقعا بضاعت ما همان بود که دیدید؛ وضعیت ما طوری نیست که بتوانیم استقلال یا پرسپولیس را در آزادی ببریم؛ استقلال هم اگر مقابل ما از موقعیت‌ها استفاده می‌کرد، برنده می‌شد ولی آنها نتوانستند؛ امیدوار هستم هر تیمی حقش است، قهرمان شود.

زورشان می‌رسید دربی را می‌بردند

به من فحش می‌دهند و می‌گویند پول گرفتی؛ مگر فروختن شرافت به فوتبال چقدر ارزش دارد؟ اصلا من برابر تیمی(پرسپولیس) که هیچ عرقی به آن ندارم و در آن بازی نکردم، چرا باید چنین کاری انجام دهم؟ چه فکری می‌کنند درباره من اینطور حرف می‌زنند؟ اگر زورشان می‌رسید، بازی دربی را می‌بردند؛ نتیجه گرفتن پرسپولیس، استقلال، تراکتور، سپاهان و … چه ارتباطی با ما دارد؟

* در تمام برنامه‌ها به من فحش دادند

بخاطر فحاشی‌ها به من و خانواده‌ام از دیشب تا الان نخوابیدم؛ خود مدافعان استقلال مگر در طول فصل اشتباه نمی‌کنند؟ علی آقا(دایی) هم پس از مسابقه با پرسپولیس از همه ناراحت‌تر بود و اولین بار در این چند فصل بود که به این شکل از من انتقاد کرد؛ هواداران واقعی که فوتبال را می‌فهمند، می‌دانند چه خبر است؛ از دیشب هر برنامه‌ای مثل تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام و … را باز می‌کنم، علیه من فحاشی شده و فکر کنم الان پیامک را هم باز کنم، آنجا هم فحاشی شده باشد!

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کسپر دولبرگ
عکس های اینستاگرامی بیوگرافی رضا علیاری
3.3/5 - (3 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه