بیوگرافی نیلوفر رجایی فر

5 سال پیش
4.4/5 - (16 امتیاز)

بیوگرافی نیلوفر رجایی فر به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

نیلوفر رجایی فر متولد یازده بهمن ماه سال ۱۳۷۱ در تهران است. این بازیگر تازه کار با بازی در نقش الیزابت سریال پایتخت حسابی مشهور شد.

زندگینامه نیلوفر رجایی فر 

بیوگرافی نیلوفر رجایی فر

فعالیت هنری

نیلوفر رجایی فر در حوزه سینما تا پیش از پخش سریال پایتخت نام آشنایی نبود. تا قبل از آن خانم رجایی پور فقط در چندین تئاتر کوتاه در انگلستان روی صحنه رفته بود. آشنایی با محسن تنابنده باعث پیوستن او به گروه سریال پایتخت و همراه شدن با خانواده دوست داشتنی نقی معمولی شد.

نیلوفر رجایی فر در تاریخ یازدهم بهمن ماه سال ۱۳۷۱ در تهران متولد شد. او برای ادامه تحصیل به کشور انگلستان مهاجرت کرده است. این بازیگر جوان در رشته فیزیک و اختر فیزیک در مقطع کارشناسی در دانشگاه رویال لندن (Royal Holloway University of London) تحصیل کرده است. او از سر ذوق و علاقه وارد وادی سینما شد و در چندین تئاتر کوتاه در لندن به ایفای نقش پرداخت.

اولین حضور نیلوفر رجایی فر در جلوی دوربین به سریال پایتخت ۵ و نقش جالب الیزابت یا همان دختر داعشی باز می‌گردد. او در این رابطه می‌گوید تا قبل از سریال پایتخت چندین بار برای نقش‌های مختلف تست داد، اما به دلیل مسافرت دائم بین تهران و لندن به نتیجه نرسید. رجایی فر به دلیل میمیک چهره و تسلط به زبان انگلیسی توسط دوستان خود به محسن تنابنده معرفی شد تا ایفاگر نقش الیزابت در سریال پایتخت ۵ باشد. همه بازی ایشان را در نقش دختر داعشی پایتخت کامل به خاطر داریم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی باقر صحرارودی
زندگی شخصی

تسلط کامل به زبان انگلیسی

خانم رجایی فر به دلیل تحصیل در انگلستان کاملا به زبان انگلیسی مسلط هستند و یکی از دلایل انتخاب شدن او توسط محسن تنابنده برای نقش الیزابت همین موضوع بوده است.

ازدواج

نیلوفر رجایی فر ۲۷ سال دارد و در مصاحبه با خبرگزاری فارس گفته است که قصد دارد به طور جدی به بازیگری فکر کند و فعلا قصدی برای ازدواج ندارد.

آشنایی با داعش

او در نقش الیزابت در سریال پایتخت ۵ نقش یک داعشی را بازی کرد و به همین دلیل برای ایفای نقش باید با این گروه تروریستی آشنا می‌شد، او درباره آشنایی با داعش می‌گوید: «زندگی کردن در اروپا داعش را برای شما ملموس‌تر و آشناتر می‌کند.» حتی به گفته خودش یک بار در محل کارش یک بمب ساخته داعش را خنثی کرده اند او در قسمتی دیگر از مصاحبه اش راجع به پیوستن افراد به داعش سخن گفت.

تجربه کار با سیروس مقدم
اولین تجربه بازیگری نیلوفر رجایی فر با سریال پایتخت و سیروس مقدم است.

نیلوفر در این رابطه می‌گوید:

«خیلی شیرین و عالی بود و توانستم چیز‌های بسیاری از ایشان یاد بگیرم. او به قدری باتجربه است که کارها روان پیش می‌رود.»

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی نیلوفر رجایی فر
4.4/5 - (16 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه