بیوگرافی محمد مسلمی

3 سال پیش
بیوگرافی محمد مسلمی
Rate this post

بیوگرافی محمد مسلمی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

محمد مسلمی در ۸/ ۴ / ۴۸ در انزلی متولد شده ولی اصالتا آذری است و از خطه اردبیل. محمد مسلمی متاهل هستند و دارای دو فرزند به نام های مهدی (متولد ۷۵ ) و مائده ( متولد ۸۶ ). ایشان در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما در رشته بازیگری فارغ التحصیل شده اند و زیر نظر استاد حمید سمندریان دوره دیده اند. محمد مسلمی کار حرفه ای خود را از سال ۶۴ آغاز کرد.

زندگینامه محمد مسلمی 

بیوگرافی محمد مسلمی

فعالیت هنری

ژانرهای مختلف را تجربه کردم و دلیل وردم به ژانر کودک آقای علیرضا خمسه می باشد، چون زمانی که کارمون رو شروع کردیم استادمون ایشان بودند.

تجربه ژانرهای مختلف، شاید هم دلیلش آقای خمسه باشد. زمانی که ما کارمون رو شروع کردیم استادمون ایشون بود. کار کودک ژانر زیبایی است چون با بچه ها سر و کار دارد و دنیای بچه ها دنیایی است که ما خودمون آن را تجربه کردیم. پر از نشاط، پر از رنگ، شادابی و تخیل. به واسطه همین وارد شدن به دنیای این بچه ها بسیار زیباست و کار تخصصی سختی است. با توجه به این که کارهای دیگه ای هم کردیم ولی وارد این حوزه شدیم و این حوزه را بیشتر دوست داریم، به خاطر فانتزی بودنش.

بهترین برنامه ای که تا به حال اجرا کردید و بیشتر دوست داشتید؟

همه برنامه های ما مثل بچه های ما هستند، همشون رو دوست داریم. اما من خودم عکاسخانه را به واسطه شخصیتی که تو اون برنامه داشتم خیلی دوست دارم، فیتیله هم که باهاش زندگی می کنم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی هومن جاوید

دوست داشتنی ترین بازی زمان کودکی خودتون کدام بازی بوده؟
همه بازی ها برای ما جذاب بود:گانیه، زو و … ولی من خودم چرخ و چوب رو بیشتر دوست داشتم که یه چرخ می گرفتیم و با چوب باهاش تو چندتا کوچه دور می زدیم و می اومدیم. یکی از چیزهایی است که هیچ وقت فراموش نمی کنم.

دوست داشتنی ترین برنامه کودک دوران کودکی تان؟
من به کارتون زورو- تنسی تاکسی دو خیلی علاقه داشتم.

دوست داشتنی ترین خوراکی؟

اون موقع مغازه ها یه چیزهایی داشتند به اسم شانسی که خود ما انتخاب می کردیم و معلوم نبود اون چیزی که انتخاب می کنیم چی باشه ولی تو خوراکی ها باقلوا و بامیه ای که تو کوچه ها فروخته می شد رو دوست داشتم.

بهترین خاطره ای که از دوران کودکیتان دارید و هیچ وقت فراموش نمی کنید؟
دوران کودکیم مغازه ای بود که یه آپارات کوچک داشت، وقتی از جلو اون رد می شدم آرزو داشتم که بتونم اون آپارات رو بخرم. اون موقع قیمتش ۵۰۰ تومن بود،از بس بهش فکر می کردم شاید بعضی وقت ها خوابش رو هم می دیدم. هر وقت از جلو مغازه رد می شدم آرزو می کردم که برای من باشه. بعد یه روز که پدرم بالاخره قبول کرد و برای خرید اون آپارات پول رو ازش گرفتم اون آپارات رو خریده بودن، هیچ وقت فراموش نمی کنم.

بهترین آرزوی شما برا ی بچه ها؟
سلامتی

سوابق کاری محمد مسلمی :
– کارگردان
عکاسخانه مصورالچهره، شبکه دو
فیتیله دو، شبکه دو، سال تولید: ۱۳۹۰

مطلب مرتبط:  بیوگرافی دانا رید

– نویسنده
فیتیله جمعه تعطیله، شبکه دو

– بازیگر
فیتیله جمعه تعطیله، شبکه دو
فیتیله دو، شبکه دو، سال تولید: ۱۳۹۰

– کارگردان هنری
فیتیله جمعه تعطیله، شبکه دو
کارگاه خصوصی من، شبکه دو
فیتیله دو، شبکه دو، سال تولید:۱۳۹۰

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی محمد مسلمی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه