بیوگرافی مارتین استار

7 ماه پیش

بیوگرافی مارتین استار به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 استار در سانتا مونیکا، کالیفرنیا متولد شد، پسر ژان سنت جیمز ( موسوم به Pflieger)، بازیگر ، و جیم ، استاد کالج پاسکو-هرناندو . اصل و نسب او شامل آلمانی، انگلیسی، اسکاتلندی-ایرلندی (ایرلند شمالی)، چک، لهستانی، اتریش، و مجارستانی میباشد. او یک بودایی است.

زندگینامه مارتین استار

بیوگرافی مارتین استار

فعالیت هنری

استار به عنوان ” Bill Haverchuck” در سریال کمدی شبکه NBC “Freaks and Geeks” بود . سریال توانست نظرهای مثبت از سمت منتقدین دریافت کند ، اما بخاطر رتبه های پایین پس از تنها یک فصل کنسل شد. پس از لغو، سریال طرفداران زیادی به دست آورد.

پس از آن سریال ، استار به صورت مهمان در برنامه های زیادی مانندEd, Mysterious Ways, Providence, King of the Hill, andNormal, Ohio به بازی پرداخت. او نقشی تکرار و کم در طول فصل سوم “Roswell ” به عنوان شخصیت راهب داشت. در سال ۲۰۰۲ ، استار در فیلم “Stealing Harvard andCheats” به ایفای نقش پرداخت. او همچنین با سازنده جاد آپاتو و بازیگر ست روگن در ” Freaks and Geeks ” باردگیر هم گروه شد. البنه وقتی که او برای بازی بصورت مهمان در در قسمتی از کمدی ” The Perfect Date “. در سال ۲۰۰۵ ، او در مینی سریال “Revelations” و سریال کمدی “How I Met Your Mother” بازی کرد.

Knocked

ستار در فیلم کمدی “Knocked”(2007) نیز بازی کرد ، که توسط جاد آپاتو کارگردانی شد. در همان سال، او نقش کوچکی در Superbad وWalk Hard: The Dewey Cox Story, را به نمایش درآورد. موفقیت Knocked باعث شد که استار نقش بیشتری را در فیلم، مانند “Good Dick” و “Adventureland ” .

مطلب مرتبط:  بیوگرافی ویکتور گاربر

از سال ۲۰۰۹ تا سال ۲۰۱۰، استار به صورت مرتب در طنزهای تلویزیونی شبکه ی STARZ ، “Party Down” نقش روم دبیرس را به تصویر کشید. این مجموعه پس از دو فصل کنسل شد و بحث تطبیق سریال به فیلم وجود داشت، اما آن را هرگز عملی نشد. از سال ۲۰۱۱، او در سریال بزرگسالانه ی ” NTSF:SD:SUV:” در نقش سم استرن به بازی پرداخت. در سال ۲۰۱۱، استار، نقش عمده ای در فیلم “A Good Old Fashioned Orgy” و همچنین حضوری مهمان در سریال های تلویزیونی “Mad Love” ، “Community” و “Childrens Hospital” داشت. در دومی او نقش خود DeBeers از حزب پایین را تکرار کرد.

Freaks and Geeks

استار به Freaks and Geeks و حزب پایین تیم بازیگران لیزی کاپلان در سال ۲۰۱۲ پیوست و در همان سال او نقشی در “Deep Dark Canyon,” بازی کرد و همچنین به عنوان مهمان در جمع بازیگران کمدی “Parks and Recreation and New Girl” بود. در سال ۲۰۱۳، او یک نقش کوچک را در “This Is the End” بازی کرد، که توسط ست روگن و اوان گلدبرگ کارگردانی شد و نقش بازیگران در کریستن بل فیلم نجات غریق بود ، بعد استار با او کاری دوباره در فیلم “Veronica Mars” بازی کرد. او همچنین بازیگر مهمان درThe Aquabats! Super Show!, Franklin & Bash و Drunk History بود. در سال ۲۰۱۴ او برای بازی در شبکه HBO در کمدی “Silicon Valley” انتخاب شد . این سریال تحسین منتقدان گسترده دریافت کرد و نامزد چندین جایزه امی برای دو فصل اول شد.

تا بهار ۲۰۱۶، استار در نقش خود را به عنوان Gilfoyle در فصل سوم خواهد ماند.

مطلب مرتبط:  بيوگرافی عسل بدیعی

تاریخ تولد
July 30, 1982
سن
۳۷ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
۱ win & 3 nominations

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی مارتین استار
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه