بیوگرافی مکاد بروکس

4 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی مکاد بروکس به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 جیسون بروکز ( متولد ۲۵ اکتبر ، ۱۹۸۰) در تگزاس بدنیا آمد و بزرگ شد. او در مدرسه ی ال سی اندرسون درس میخواند. بروکز پسر آستین یکی از اشخاص سرشناس آمریکا و پدر ناتنی او گری بلدسو بوده است. بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان در سال ۱۹۹۹ ، به دانشگاه جنوب کالیفرنیا رفت و در رشته ی سینما – تلویزیون مشغول به مطالعه شد.

زندگینامه مکاد بروکس

بیوگرافی مکاد بروکس

فعالیت هنری

بروکز در سپتامبر ۲۰۱۰ اعلام کرد که در برنامه ” The Wendy Williams” حضور یافته است و او توانست بورسه ی بسکتبال را دریافت کند و از طرف مدرسه ی ایوی به او پیشنهاد شد. بعد از مدتی برای کار در حرفه ی بازیگری جیسون درس را رها کرد.
حرفه
از اولین کارهای جیسون را میتوان کار به عنوان مدل در “Calvin Klein” گفت. از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۶ بروکز در نقش “Matthew Applewhite” در شبکه ABC “Desperate Housewives.” بود. او در “Glory Road” در نقش “Harry Flournoy” بود. هم چنین در نقش یک قهرمان در “Texas Western University ” حضور یافت. بعد از این بازی او در سال ۲۰۰۷ در “In the Valley of Elah” به بازی پرداخت و بعد نیز بصورت مهمان در کنار تیا موری در نقش دوست پسر جرومی در سریال “The Game” (2008) بازی کرد.

در سال ۲۰۰۹ ، او در سریال شبکه FOX به نام “Dollhouse” حضور یافت. در سریال شبکه HBO “True Blood.” نیز در نقش بندیکت بازی کرد ، در واقع در فصل دوم این سریال حضور یافت. با شروع ژانویه ۲۰۱۰ ، او در نقش مالکوم بنت در سریال کنسل شده ی “The Deep End” بازی کرد.هم چنین در تبلیغات تلویزیونی در کنار گابریل دنیس به کار بازی پرداخت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی لوک گاس
سریال های مهم

بروکز در مستند درام شبکه ABC به نام “My Generation” ، نیز حضور یافت ، این برنامه در اواخر سال ۲۰۱۰ پخش شد. بعد از دو قسمت نیز برنامه کنسل شد. هم چنین جیسون در کنار بازیگران سریال “Necessary Roughness” که در ۲۹ ژوئن سال ۲۰۱۱ پخش شد نیز حضور یافت. در این برنامه جیسون را به عنوان ترینسی میشناختند ( ” TK” پادشاه).

ترینسی بازیکن فوتبالی بود در نیویورک هاکز که بخاطر عصبانیتش تمیش او را مجبور به دیدن تراپیست کردند. در سال ۲۰۱۳ این سریال نیز کنسل شد. در یک قسمت از “Law & Order: Special Victims Unit ” در نقش پرنسس میلر حضور یافت ، سوپر استار بسکتبال که زمانی به عنوان مربی دن لورا نیز بود ، مربی که بخاطر آزار جنسی در سال ۲۰۱۲ بود و بعد نیز در سریال جی جی ابرام به نام آلکاتراز در قسمت ۶ ، در نقش یکی از کارشناسان بمب. در سال ۲۰۱۳ ، و در “public service announcement” بوده است. در ۲۰۱۵ ، نیز جیمز در نقش جیمی در ” Supergirl” به بازی پرداخته است.

تاریخ تولد:
۲۵ اکتبر ۱۹۸۰ (سن ۳۹ سال)، آستین، تگزاس، آمریکا
آموزش:
L.C. Anderson High School (۲۰۰۰)، دانشگاه یو اس سی، دانشگاه کالیفرنیای جنوبی
جوایز:
Satellite Award for Best Television Ensemble، جایزهٔ انجمن بازیگران فیلم برای بهترین گروه بازیگری در سریال کمدی
والدین:
بیلی بروکس، آلبِرتا فیلیپس

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی مکاد بروکس
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه