بیوگرافی کلویی سونی

4 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی کلویی سونی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 کلویی استیونز متولد سال ۱۹۷۴ میباشد. او بازیگر آمریکایی است . در کنار بازی ، طراح فشن ، تهیه کننده و مدل رسمی نیز میباشد.

زندگینامه کلویی سونی

بیوگرافی کلویی سونی

فعالیت هنری

کلو در سال ۱۹۹۲ بوسیله ی یکی از ادیتورهای مجله در خیابانهای نیویورک استعدادش کشف شد. او به کلو پیشنهاد کار مدلینگ و حضور در مجله ی ساسی را داد ، مجله ای که مخصوص نوجوانان بوده و علایق آنها را میسنجیده است. در سال ۱۹۹۴ ، او توجه روزنامه نگار “Jay McInerney” را به خود جلب کرد ، وی نیز ۷ صفحه درمورد کلویی در مجله ی نیویورک نوشت . بعدن نیز گفته شد که وی در سن ۱۹ سالگی یکی از زیباترین دختران جهان میباشد.

کلویی اولین بار در نقش اصلی در سال ۱۹۹۵ در فیلم “Kids” حضور داشته است ، این فیلم نامه توسط دوست پسرش هارمونی کورنی نوشته شده بود . توانست بخاطر عملکردش نامزدی “Independent Spirit Award” بدست آورد. نقش های زیادی را وی در دست داشته که مستقل بوده و در فیلم های مختلف به بازی پرداخته است. او در نقش لانا تازدل در فیلم “Boys Don’t Cry” نیز بازی کرده است. بعد از این نیز نامزدی گلدن گلاب و آکادمی اوارد را برای بهترین بازیگر مکمل زن بدست آورده است. در کنار موفقیتش در کارها ، وی به بازی در فیلم های مستقل ادامه داد و در art house films به بازی پرداخت ، وی در فیلم های این مرکز به نام های American Psycho (2000), Party Monster (2003), وDogville (2003) حضور داشته است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی آلیسون اسکالیوتی
The Brown Bunny

فیلم دیگری نیز به نام “The Brown Bunny (2003)” برایش جنجال زیادی به راه انداخت. وی در فیلم های Melinda and Melinda (2004), Manderlay (2005) و Zodiac (2007) نیز حضور داشته .
از سال ۲۰۰۶ تا ۱۱ ، وی در سریال تلویزیونی “Big Love” حضور داشت ، وی در سال ۲۰۱۰ نیز گلدن گلاب را به خاطر بهترین بازیگر نقش مکمل بدست آورده است. در سال ۲۰۱۰ ، شروع به بازی در سریالهای تلویزیونی کرد و در “Hit & Miss (2012) ” ، “American Horror Story: Hotel (2015–۲۰۱۶)” ، “American Horror Story: Asylum (2012–۲۰۱۳)” ، “Bloodline (2014)” و “Portlandia” حضور یافت.

نام کامل
Chloë Stevens Sevigny
تاریخ تولد
November 18, 1974
سن
۴۵ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
Nominated for 1 Oscar
Another 9 wins & 15 nominations

قد: ۱٫۷۳ متر
نام کامل: Chloë Stevens Sevigny
نامزد دریافت جایزه: جایزهٔ اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن
والدین: جنین مالینوفسکی، H. David Sevigny

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی کلویی سونی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه