بیوگرافی بروکلین دکر

2 سال پیش
بیوگرافی بروکلین دکر
Rate this post

بیوگرافی بروکلین دکر به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 بروکلین دکر (انگلیسی: Brooklyn Decker‎؛ زاده ۱۲ آوریل ۱۹۸۷) یک هنرپیشه، و مدل اهل ایالات متحده آمریکا است.

زندگینامه بروکلین دکر

بیوگرافی بروکلین دکر

زندگی شخصی

از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به نبردناو، وقتی حامله هستی و فقط باهاش کنار بيا اشاره کرد.

سایر فعالیت های هنری

Brooklyn Decker نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۹۰ در ۲۴ سالگی در فیلم فقط باهاش کنار بیا به کارگردانی Dennis Dugan بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم وقتی حامله هستی باید منتظر چه چیزی باشی، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای Brooklyn Decker محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون آدام سندلر، جنیفر آنیستون، نیکول کیدمن و Nick Swardson را تجربه کرد.

Brooklyn Decker در سال ۱۳۹۱ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در ۲ فیلم مهم سینما خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم Brooklyn Decker در این سال، بازیگری در فیلم وقتی حامله هستی باید منتظر چه چیزی باشی به کارگردانی Kirk Jones و فیلم نبردناو به کارگردانی Peter Berg محسوب می‌شود.

فیلم وقتی حامله هستی

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی Brooklyn Decker بازی در فیلم وقتی حامله هستی باید منتظر چه چیزی باشی بوده است. Brooklyn Decker سال ۱۳۹۱ در ۲۵ سالگی در فیلم وقتی حامله هستی باید منتظر چه چیزی باشی نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با Kirk Jones همکاری داشته است. Brooklyn Decker توانست با بازی در فیلم وقتی حامله هستی باید منتظر چه چیزی باشی تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر کامرون دیاز، Matthew Morrison، جنیفر لوپز و الیزابت بنکز بر تجارب او افزود.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی رجینا کینگ

Brooklyn Decker علاوه‌بر فیلم وقتی حامله هستی باید منتظر چه چیزی باشی،

سال ۱۳۹۴ در ۲۸ سالگی در فیلم Results نیز بازی کرده است.

Brooklyn Decker این‌بار با Andrew Bujalski یعنی کارگردان فیلم Results و هنرمندانی چون گای پیرس، کوبی اسمالدرز، کوین کوریگان و Giovanni Ribisi همکاری داشت.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی بروکلین دکر
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه